Dummy Escape – skacz manekinem

Gier, które bazują na fizyce są bardzo popularne. Choćby Angry Birds, które podbiło serca milionów. Dummy Escape to kolejna z nich z ciekawym, aczkolwiek średnim pomysłem. Przyjrzyjmy się więc bliżej aplikacji od LevelZed.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to manekin, który wykorzystywany jest przy testach zderzeniowych samochodów. Ma on na głowie charakterystyczne koło w dwóch kolorach (czarnym i żółtym) podzielone na cztery części. Zamiast standardowych części nóg ma wbudowane sprężyny.

dummyescape

Nasze zadanie to wydostać się z bunkra. Robimy to za pomocą właśnie tych sprężyn. Odbijamy się od ziemi. Sterowanie ogranicza się do przechylania manekina w prawą i lewą stronę by pod odpowiednim kątem się wybić. Standardowo przechylamy się w prawo i w ten sposób nasz plastikowy bohater w tę stronę się porusza. Służą do tego zwykłe przyciski umieszczone po obu stronach ekranu.

Po drodze oczywiście czekają na nas przeszkody oraz zadania do wykonania. W darmowej wersji 20 poziomów, a w pełnej, płatnej aż 100.

Grafika w grze jest… zwyczajna. Nie wyróżnia się właściwie niczym szczególnym. Jest za to wykonana bardzo poprawnie i nie sprawia problemów związanych czasem ze spadkami wydajności związanymi z błędami optymalizacyjnymi.

Gra jest właściwie nudna. Poziomy są wszystkie prawie takie same. Nie różnią się wiele od siebie. Do tego są strasznie proste, choć może wydawać się inaczej.

Ocena 5/10
Średnia gra, choć niektórym może się spodobać

Za darmo w Google Play oraz za 6,13zł w wersji pełnej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button