Sunny Seeds 2 – matematyka dla relaksu (?)

sunnyseedsGry matematyczne rozwijają. To pewne. Sam po sobie zauważyłem, że grając w wiele takich produkcji dodaję zdecydowanie sprawniej, a mój mózg dostosował się do szybkiego wykonywania operacji matematycznych. Lubię takie produkcje, bo są one wyzwaniem, a do tego naprawdę pomagają i ułatwiają życie. Nie muszę już wyciągać kalkulatora żeby coś policzyć, oszacować.

Do tego typu gier należy Sunny Seeds2. Tutaj zasadą jest sumowanie klocków, które klikamy. Nasz cel to wyczyszczenie całej planszy, z której usuwamy kolejne elementy za pomocą dodawania wybranych elementów do 10 lub takich samych. Na przykład dwie czwórki, dwie trójki lub 4+6, 7+3.

W grze znajdziemy trzy tryby. Classic, battle oraz crazy. Najlepszy moim zdaniem to crazy, którego klocki przestawiają się co chwile. To jest dopiero zabawa i potrafi być naprawdę… irytująca :) Wielokrotnie wkurzałem się, że no po prostu mi coś nie wychodzi :(

Sunny Seeds 2 jest okraszony bardzo prostym udźwiękowieniem i taką sama grafiką. W zasadzie nic więcej nie jest tu potrzebne. W tym przypadku nasze skupienie powinno skierować się ku matematyce, a nie fantastycznej grafice.(piękny rym)

Gra naprawdę relaksująca (nie w trybie crazy!), która rozwinie nasze umiejętności. Oczywiście nie staniemy się bogami matematyki, którzy potęgi trzycyfrowych liczb wypowiadają nawet przez sen, lecz na pewno choć trochę się poprawimy.

Ocena 7/10
Przyjemna i spokojna gra.

Za darmo oraz w pełnej wersji za 6,38zł.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button