Barbie Fashionistas – ubieranko-projektowanka dla fanek lalek Barbie

Jeżeli macie ochotę na grę, w której dominującym kolorem jest różowy, a bohaterkami piękne lalki Barbie, mamy coś w sam raz dla Was. Aplikacja, o której mowa daje Wam szansę na wykazanie się jako projektantki mody oraz stylistki najmodniejszych i najbardziej znanych zabawkowych piękności.

Po uruchomieniu Barbie Fashionistas wybieramy lalkę, którą mamy ochotę się zająć. Następnie klikamy albo tryb closet, albo design studio. W tym pierwszym przychodzi nam ubierać w dowolne stroje wybraną wcześniej Barbie. Dostajemy kolorystyczną dowolność. Wybieramy pomiędzy sukienkami, legginsami, bluzkami, jeansami  oraz wszelakimi dodatkami, aż w końcu stworzymy „dzieło” doskonałe.

Kiedy stwierdzimy, że ubrania, które przygotowali dla nas twórcy aplikacji nie są wystarczająco ekskluzywne, wciskamy przycisk Design Studio i przenosimy się do własnej szwalni. Wybieramy z półek ubrania, które chcemy zmodyfikować, a następnie bawimy się w zmianę kolorów, materiału, wzorków, naszywek, metek i tym podobnych.

W każdej chwili możemy zrobić zdjęcie poszczególnym lalkom bądź też zestawom ubraniowym, dzięki czemu mamy szansę na dzielenie się swoimi pracami ze znajomymi na Facebooku lub też za pomocą e-maila czy też SMS-a. Nie sprawia problemu zapisywanie zdjęć na rolce aparatu.

Oprawa graficzna nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Jak to gra dla dziewczynek, autorzy w żaden sposób nie skupiali się na wizualnych aspektach gry. No chyba że ktoś kocha kolor różowy. Wówczas z całą pewnością ze mną się nie zgodzi.

Barbie Fashionistas do pobrania za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button