World Wild West – zostań Brudnym Harrym!

Whisky, konie, kobiety i szybkie pistolety – w paru słowach można opisać tak dziki zachód. Pojedynki w samo południe, czy też burdy w saloonach, to codzienność tamtych czasów. Dziś możemy wcielić się w kowboja i stać się najszybszym Pistoleros na Dzikim Zachodzie i całym świecie. Jak?

 unnamedCA35NH5A

World Wide West to gra, którą prezentują nam panowie z QUByte Interacitve – studia znanego choćby z Rescue Team, chyba najbardziej wymagającej gry na Androida. W WWW dostajemy szansę wcielenia się w postać rewolwerowca, opisanego naszym imieniem i zmierzenia się z kowbojami z całego świata, dzięki pojedynkom w sieci, dzięki którym ta gra odnosi taki sukces. Lepszy pistolet liczy się tu mniej, niż lepszy refleks, dlatego też nawet początkujący ma szansę na położenie dojrzałego już szeryfa. Strzelaniny są emocjonujące, chociaż czasem szwankuje połączenie i nawet nie widzimy, jak przeciwnik sięga do pasa po broń i już jesteśmy martwi. Dla samotnych wilków, chcących postrzelać lub potrenować przed występem online przygotowano także 3 tryby, w których naszym zadaniem jest zabić wszystkich pojawiających się przeciwników. Naprawdę dobry trening. Same rankingi prezentują się bardzo ciekawie, a interfejs i obsługa całej zabawy wymaga trochę wprawy, jednak bardzo szybko można załapać co i jak.

 unnamedCA3KN6PZ

Grafika została wykonana w komiksowej konwencji, podobnej trochę do legendarnych komiksów z Lucky Luke’iem. Animacje wyglądają dobrze, na pierwszy rzut oka widać, kiedy ktoś sięga po broń. Muzyka żywcem wyjęta z westernu, bardzo klimatycznie przygrywa całej zabawie, a chwilowe problemy z serwerami nie są aż takie częste.

Ocena AppsBlog to 8/10.

World Wide West za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button