GirlsCamera – mania nalepiania!

Podobają Wam się zdjęcia z różnego rodzaju kolorowymi dodatkami? Jeżeli tak, z pewnością również i Wy chcielibyście tego typu fotografie tworzyć. Nie wiecie jak to zrobić? Wystarczy Wam jedna, w miarę prosta w użyciu aplikacja – Girls Camera.

camera1

Girls Camera to narzędzie, które bez dwóch zdań można zaliczyć do tych, stworzonych na potrzeby nastolatek. Skąd taka opinia? Dwa powody. Po pierwsze – kolorystyka aplikacji złożona jest niemal w stu procentach z koloru różowego, jaki dominuje w ubraniach z Hello Kitty i tym podobnych. Po drugie – nie wydaje mi się, by ktoś w starszy miał ochotę zdobić swoje zdjęcia kolorowymi naklejkami. Rozumiem retusz, ale wirtualne naklejki? Nie wydaje mi się.

Tak jak wspomniałem, Girls Camera pozwala nam modyfikować zrobione aparatem zdjęcia, dodając do nich wiele ciekawych modyfikacji w postaci fikuśnych, mobilnych nalepek. Cała zabawa sprowadza się do zdobienia wspomnianymi elementami wybranych fotek i zapisywania efektów swojej pracy. Niby nic takiego, a jednak – aplikacja ma naprawdę wiele użytkowniczek.

camera2

Poza dodawaniem naklejek, opisywany program pozwala także na zmianę tła zdjęcia oraz dodawanie wielu ramek. Tych jest całe mnóstwo – od jednokolorowych do zdobionych ciekawymi elementami. Oczywiście, to od Was zależy, z których skorzystacie.

Girls Camera testowałem przez kilkadziesiąt minut. W tym czasie nigdy nie miałem problemu z obsługą programu ani też nie odmówiła mi posłuszeństwa. Wniosek? Jest to dobrze wykonany produkt mobilny, który mogę z czystym sumieniem polecić nastolatkom oraz osobom o potrzebach nastolatek :)

GirlsCamera do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button