Popiliby – dla tych, którym w nocy brakuje alkoholu

Jeżeli zdarza Wam się dość często, że na imprezie odczuwacie brak alkoholu, a szukanie sklepów całodobowych jest czymś, czego bardzo nie lubicie, aplikacja o nazwie Popoliby to coś, co bez dwóch zdań powinna znaleźć się w Waszym iPhonie.

Opisywany w tym wpisie program to nic innego, jak mobilny zbiór sklepów całodobowych. Popiliby powinno zatem przydać się każdemu, kto często organizuje imprezy, lecz nie zawsze jest w stanie zdecydować, ile kupić alkoholu. Albo inaczej – kupuje piwa, wódki i innych napojów wyskokowych zbyt mało, niż potrzebuje bawiące się towarzystwo.

Obsługa apki nie powinna nikomu sprawić najmniejszych problemów. Wszystko sprowadza się tylko do wpisania adresu, pod którym aktualnie się znajdujemy, a także to, ile kilometrów jesteśmy w stanie iść do sklepu ;). Lista dostępnych sklepów jest bardzo przejrzysta, dzięki czemu nie trzeba być do końca trzeźwym,  by ją rozczytać.

Dla osób, które nie mają pamięci do nazw ulic, autorzy Popiliby przygotowali mapkę z zaznaczonymi sklepami. Jest to ogromny plus, biorąc pod uwagę, że bardzo duża część monopolików znajduje się w blokowiskach pełnych szarych, ponurych wieżowców.

Popiliby to narzędzie darmowe. Wszystko działa w nim bez zarzutu. Niestety, póki co dostępna w nim baza nie należy do największych. Mam jednak nadzieję, że projekt będzie sukcesywnie rozwijany.

Popiliby dostępne za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button