Splay Launcher – jednoręczna obsługa nawet dużych smartfonów

Producenci sprzętu elektronicznego raczą nas coraz to większymi urządzeniami mobilnymi. Duże wyświetlacze wpływają z całą pewnością na komfort pracy, lecz są także powodem frustracji w sytuacjach, gdy ktoś chce jedną ręką uruchomić jakąś aplikację. Na szczęście powstało coś takiego jak Splay Launcher.

splay1

Splay Launcher – jak zapewne się domyślacie – to jedna z wielu aplikacji, które powstały po to, by upiększyć system Android i wpłynąć na komfort pracy z nim. Choć opisywaliśmy już na łamach naszego blogu naprawdę wiele tego typu programów, postanowiłem, że o Splay Launcher naprawdę nie wypada nie wspomnieć.

Program z tego wpisu zamienia ekran główny naszego smartfonu w panel podzielony na cztery zakładki, w których znaleźć możemy kontakty, aplikacje, wiadomości i tak dalej. Każda zakładka to swego rodzaju boczny panel, który można obsługiwać przy jednej z krawędzi wyświetlacza. Sami autorzy Splay Launcher nie ukrywają, że ich mobilne dziecko powstało z myślą o tych, którzy posiadają duże smartfony i tęsknią za czasami, w których mogli obsługiwać telefon jedną ręką.

splay2

Wygląd opisywanego launchera robi bardzo pozytywne wrażenie. Czarno-niebieskie barwy w futurystycznym stylu – osobiście tego typu mieszanka jest dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem. A jak jest z Wami? Spójrzcie na screeny i sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Jeśli myślicie podobnie, co ja – myślę, że możecie śmiało spróbować Splay Launchera. Szczególnie, że jest on darmowy.

Splay Launcher do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button