AppSale – promocje w AppStore #114

Witajcie w 114 odcinku cyklu AppSale. W tym wpisie zapoznam Was z trzema grami i jednym narzędziem do obróbki, które zostały przecenione z kilku dolarów na zero. Musicie się spieszyć – łapcie okazje, póki jeszcze cena nie wróciła do normy.

Wśród aplikacji znajdą się platformówki, zręcznościówki, samochodówki, oraz coś do zmiany wyglądu twarzy. Jesteście ciekawi? Oto nasze propozycje na dziś: Owen’s Odyssey (przecena z $0,99 na zero), Duet (przecena z $2,99 na zero), Princess Me (przecena z $0,99 na zero), oraz Muscle Run (przecena z $0,99 na zero).

Owen’s Odyssey

Owen’s Odyssey to platformówka z pikselową grafiką. Jeżeli jesteście fanami retro-gierek, z pewnością będziecie zachwyceni możliwościami aplikacji. Wcielając się w rolę małego człowieczka, fruwamy pomiędzy różnymi niebezpiecznymi obiektami (kolcami, kulami ognia i stworami).

Każdy poziom kończy się drzwiami. Jeżeli uda nam się do nich dostać, możemy liczyć na to, że awans mamy w kieszeni. Sterowanie polega na dotykaniu prawej, bądź lewej strony ekranu w celu podkręcenia silniczka, podniesienia wysokości lotu, oraz zmiany kierunku.

Gra kosztowała do tej pory dolara, lecz obecnie można ją nabyć za darmo. Pamiętajcie, że nie wiadomo kiedy cena wróci do normy. Bierzcie to pikselowe cacko :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Duet Game

Duet Game to nic innego, jak porządna, zręcznościowa gierka, która jest w stanie namieszać człowiekowi w głowie. Istnieją dwie kulki po przeciwnych sobie stronach. Naszym zadaniem jest takie ich obracanie, by nie zderzyły się z żadnymi obiektami.

Co najważniejsze – autorzy stwierdzili, że człowiekowi trzeba zrobić w głowie miszmasz. W tle obrazy zmieniają się bez przerwy, przez co zaczynamy wpadać w psychodeliczny nastrój, który nie ułatwia opanowania kul. Sterowanie jest teoretycznie proste, bo odbywa się przy pomocy dotykania prawej, bądź lewej strony ekranu, ale w praktyce omijanie wieloczłonowych fantów jest skomplikowane, jeżeli ma się do czynienia z dwiema przyczepionymi do siebie kulami.

Tę grę powinien mieć każdy na swoim urządzeniu. To świetna propozycja na nudę, kibelek i wszystko inne. Polecam – można zaoszczędzić 3 dolary!

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Princess Me

qe

Tego typu aplikacje spodobają się przede wszystkim małym księżniczkom, które lubią ciągle coś zmieniać w swoim wyglądzie. Wystarczy zrobić zdjęcie, bądź wybrać je z rolki aparatu, by w ciągu chwili wyczarować prawdziwe cudo.

Aplikacja posiada możliwość nakładania filtrów na fotki, dzięki czemu możemy uzyskać bardo ciekawe efekty. Najważniejsze są jednak gadżety, dzięki którym będziemy wyglądać jak księżniczki. Wśród koron, naszyjników, włosów, klipsów, kolczyków i innych znajdą się darmowe i płatne fanty.

asv

Mikropłatności nie są konieczne. Ilość darmowych przedmiotów jest zdecydowanie wystarczająca, by zrobić fajną fotkę z normalnego zdjęcia :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Muscle Run

Jeżeli lubicie szybą jazdę, to koniecznie powinniście zaprzyjaźnić się z Muscle Run. Gra jest samochodówką, która posiada chyba wszystko, czego oczekuje się od tego typu produkcji.

Istnieje możliwość wybrania trasy przejazdu, szybkiego wyścigu, wykonywania misji, kupowania nowych, wypasionych bryk, ulepszania ich, itp. Co najważniejsze – zabawa na trasie jest płynna i bardzo przyjemna. Sterowanie odbywa się przy pomocy dotyku i akcelerometru, przez co wykorzystane są wszystkie opcje naszego urządzenia.

Chyba nie muszę Was dłużej namawiać na pobranie. Po co płacić, skoro można mieć tak świetną samochodówkę za darmo? :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button