Hungry Piggy Spy vs. Chicken – świńska logika

Jak zapewne się domyślacie, Hungry Piggy Spy vs. Chicken będzie traktować o walce świń z kurczakami. Produkcja należy do gatunku logicznych, ponieważ gracz ma za zadanie takie przestawianie zwierzaka, by ten nie dość że zabije swoich wrogów, to jeszcze nie utknie w pułapce i trafi do gniazda z jajami. Mówiąc innymi słowy – mózgownica zdecydowanie się w tym przypadku przyda ;)

Niebieska świnia w kapeluszu to bohaterka, która będzie nam towarzyszyć przez wszystkie plansze. Zasady są proste: zlikwidować kurczaki i dostać się do jaj. Okazuje się, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim należy nauczyć się sprytnego poruszania planszy.

Czasem wystarczy jeden ruch, by zagonić się w ślepą uliczkę, z której nie ma powrotu. Na szczęście levele można powtarzać do woli, więc odświeżanie nie zjada nam żadnych serduszek oznaczających kończące się życia.

Poza kurczakami, na planszy znajdą się inne przeszkody. Wśród nich wyróżnimy kierunkowe strzałki, które bardzo utrudniają ruch postaci. Możemy sterować bohaterem tylko w jedną stronę, bo w przeciwnym razie utkniemy. Delikatnie należy podchodzić również do betonowych klocków. Ich rozbicie jest jednorazowe i może pomóc, bądź bardzo zaszkodzić.

Tak, czy owak, produkcja studia Big Wood Games prezentuje się bardzo fajnie i miło spędza się w niej czas. Nie zawiera mikropłatności i innych niepotrzebnych bajerów – to czysta zabawa z możliwością sprawdzenia swoich wyników na tle innych graczy i podzielenia się osiągnięciami ze znajomymi przy pomocy Facebooka, bądź Twittera :)

icon
Hungry Piggy vs ChickenBIG WOOD GAMES LIMITEDGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button