I.Q. Test – sprawdź iloraz swojej inteligencji

Zastanawialiście się kiedyś, ile wynosi Wasz iloraz inteligencji? Pewnie większość z Was próbowała w internecie rozwiązać długi test, na koniec którego wyświetlała się kulturalna informacja ,,aby wyświetlić wynik Twojego testu, wyślij sms …”. Człowieka trafia.

Na szczęście jest taki program, jak I.Q. Test, który sprawdzi poziom Waszej inteligencji za darmo, a następnie wystawi certyfikat, byście mogli chwalić się nim przed znajomymi.

ava

Test składa się z 39 pytań, które pogrupowane są według skali trudności. Nie mogę Wam zdradzić konkretnych odpowiedzi, ale postaram się przynajmniej przybliżyć nieco sam pomysł.

W każdym pytaniu macie do rozwiązania swego rodzaju zagadkę. Zwykle jest to brakujący symbol, bądź figura geometryczna. Należy zanalizować cały obrazek w pionie i w poziomie, a następnie wybrać z dostępnych na pasku obiektów ten, który Waszym zdaniem powinien znaleźć się na planszy.

Kiedy przebrniecie przez prawie 40 pytań, będziecie mieć okazję do sprawdzenia swojego wyniku, bądź cofnięcia się do poprzednich pytań, aby sprawdzić wszystko jeszcze raz. Nie polecam osobiście sprawdzania. W prawdziwym teście MENSY nie będziecie mieć takiej możliwości.

asva

Jeśli stwierdzicie, że wszystko już zrobiliście, klikacie odpowiednią ikonkę, która umożliwi Wam podgląd wyniku. Razem z wynikiem, uzyskujecie certyfikat. Oczywiście nie jest to żaden państwowy certyfikat, niemniej jednak świadczy on w pewnym sensie o Waszej inteligencji i nic nie stoi na przeszkodzie, aby podzielić się nim ze znajomymi z Facebooka, bądź innego portalu społecznościowego.

A co! Niech wiedzą, że jesteście inteligentni ;)

Pobierz program za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button