Speed Forge – futurystyczne wyścigi polskiej produkcji

Speed Forge to aplikacja, która udowodni wszystkim niedowiarkom, że Polacy bez problemu potrafią stworzyć ciekawą grę na urządzenia przenośne. To również pierwsza polska produkcja 3D na Androida, dlatego nie mogliśmy o niej w ogóle nie wspomnieć na łamach naszego blogu.

„Speed Forge” jest grą, której akcja toczy się na Marsie w dalekiej przyszłości, a dokładnie w roku 2142. Oczywiście nie należy ona do programów pierwszej młodości, lecz z pewnością zainteresuje osoby nieposiadające mocnego sprzętu obsługującego bardzo wymagające produkcje.

Jak to zwykle bywa z wszelkiego rodzaju grami wyścigowymi, o samych zasadach i fabule gry „Speed Forge” nie trzeba się dużo rozpisywać. Naszym zadaniem jest po prostu rywalizowanie z innymi statkami i wygrywanie kolejnych wyścigów.

Warto dodać, że na trasie możemy zebrać różnego rodzaju bonusy, takie jak rakiety i miny, które utrudniają jazdę naszym przeciwnikom.

Grający w „Speed Forge” mają do dyspozycji sześć tras oraz trzy ciekawe, różniące się od siebie pojazdy. Z pewnością nie są to jednak imponujące liczby, dlatego bardziej wymagający gracze raczej nie będą zadowoleni z możliwość dość szybkiego przejścia polskiej gry.

Zaletą „Speed Forge” jest również samo sterowanie, które jak to już bywa w przypadku wyścigów, odbywa się poprzez poruszanie całym urządzeniem.

Polską grę można znaleźć w Android Markecie w kategorii produkcji płatnych. Jej cena wynosi niecałe 9 złotych.

A na koniec filmik z krótkiej prezentacji „Speed Forge”:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button