ActionPotato – łapanie ziemniaków

Czy uważasz, że łapanie ziemniaków może być ciekawym zajęciem? Nie? W takim razie być może zmienisz swoje zdanie, jeśli zainstalujesz na swoim smartfonie prostą grę ActionPotato, o której napiszemy więcej w tym wpisie.

ActionPotato może pochwalić się ogromną ilością pobrań (ponad 1 milion). Biorąc pod uwagę, iż chodzi w niej jedynie o zbieranie ziemniaków jest to zaskakująco dobry wynik. Postanowiliśmy więc nieco bliżej przyjrzeć się wspomnianej grze i dowiedzieć się, czemu właściwie zawdzięcza ona swą popularność.

Zadanie gracza w produkcie studia Sunflat jest proste jak drut: musi umieszczać lecące z prawej strony ekranu ziemniaki w specjalnych, sympatycznie wyglądających pojemniczkach. Jedynym utrudnieniem jest tak naprawdę fakt, iż od czasu do czasu zdarza się natrafić na zgniłe już produkty. Takie, rzecz jasna, należy szerokim łukiem omijać. W przeciwnym razie można stracić jeden z pojemniczków i tym samym skomplikować sobie całą rozgrywkę (istnieją serduszka dodające nam stracony pojemnik).

Za każdego dobrze złapanego ziemniaka otrzymujemy odpowiednią ilość punktów. Żeby było ciekawiej, istnieje możliwość tworzenia różnego rodzaju kombosów, które pozwalają na bardziej znaczące powiększanie dorobku punktowego. Wbrew temu, co może się wydawać, osiąganie wysokich bonusów nie jest wcale trudne. Właśnie to wydaje się być główną przyczyną tego, że ActionPotato robi się po kilkunastu minutach niezwykle monotonne i nie ma się ochoty włączać go przez dobrych kilka dni.

O oprawie graficznej czy dźwiękowej opisywanej gry raczej trudno jest napisać coś dobrego. Nie wydaje nam się jednak, by ktoś pobierający tę produkcję stawiał przede wszystkim na wizualne aspekty gry. W końcu w produkty mobilne pokroju ActionPotato sięga się zazwyczaj po to, by przez dwie trzy minuty zabić nudę na przystanku czy w kolejce w sklepie.

Jeżeli macie ochotę połapać nieco ziemniaków, odwiedźcie Google Play, skąd pobrać można aplikację od Sunflat zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button