Robot Bros – robotowa platformówa na Windows Phone

W końcu mam okazję przetestować gry na Windows Phone. Ku mojemu zaskoczeniu, pierwsze pozycje w sklepie były mi zupełnie nieznane, co sprawiło, że jeszcze chętnie podjęłam się testowania. W tym wpisie postaram się przybliżyć Wam Robot Bros – świetną platformówkę z dwoma robotami w rolach głównych.

Jak dowiecie się już podczas pierwszych leveli, postaciami występującymi w grze są bracia. Na całą aplikację składa się 90 leveli z w sumie 6 różnymi rodzajami robotów. Produkcja studia 108Tech z pewnością otrzyma ode mnie dobre noty! :)

1

Pierwsze levele w grze są tutorialem, w którym dowiadujemy się kilku interesujących rzeczy. Przede wszystkim uczymy się przechytrzać różnego rodzaju przeszkadzajki. Na obrazku wyżej widzicie kostki lodu – są one szczególnymi przedmiotami, gdyż w pewnych momentach są bardzo przydatne, a czasem wręcz uporczywe.

Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek – wygodnie i prosto. Skaczemy strzałką w górę. Widzicie ikonkę z ogniem? Dzięki niej będziecie w stanie stopić kostki lodu, które torują Wam drogę. Natraficie jeszcze na zapasowe bloczki. Może się zdarzyć, że wysokość, na jaką powinniście się wzbić jest zbyt duża, na Wasze możliwości. W takich sytuacjach warto umieścić kostkę w dowolnym miejscu, a następnie ją przetransportować.

2

Zaskoczeniem w grze było to, że na ekranie pojawiało się dwóch bohaterów. nie wystarczyło przejść do mety jednym robotem. Należało wrócić na początek planszy po drugą postać. Jest to swego rodzaju utrudnienie, gdyż nie możemy sobie pozwolić na zawalenie drogi powrotnej.

Podczas przeprawy przez poszczególne levele, będziecie mogli zbierać gwiazdki. Komplet (3 sztuki), daje możliwość na zebranie największej możliwej ilości punktów. Warto więc wdrapywać się na wyższe konstrukcje, w celu skompletowania wszystkich świecidełek. Polecam wszystkim miłośnikom platformówek.

Pobierz grę za darmo na Windows Phone.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close