PhotoWall Live Wallpaper – tablica ze zdjęciami na Twoim telefonie

Należysz do osób, które często zmieniają tapetę swojego telefonu? Nie lubisz, albo wręcz nienawidzisz, jednolitych barw i lubisz jak Twój pulpit dosłownie tętni życiem? W takim razie powinieneś bliżej przyjrzeć się aplikacji PhotoWall Live Wallpaper, która zamieni Twój ekran w ładnie wyglądającą tablicę z wybranymi przez Ciebie zdjęciami.

PhotoWall Live Wallpaper to jedna z tych aplikacji do upiększania naszego systemu, o której wiele pisać nie trzeba, bo i tak najwięcej pokazują same screeny i filmiki zrobione przez jej użytkowników.

Jak już nieco wspomnieliśmy na początku wpisu, twór Larva Labs to niezwykle przydatne narzędzie szczególnie dla tych, co tapetę swojego telefonu zmienią dosłownie każdego dnia.PhotoWall Live Wallpaper pozwala nam bowiem na stworzenie takiego tła ekranu, w którym wybrane przez nas obrazki czy zdjęcia będą zmieniać się automatycznie i to, na dodatek, w wybrany i określony przez nas sposób.

Oprócz tego istnieje również możliwość stworzenia tapety, w której zamieścimy wszystkie uwielbiane przez nas zdjęcia. Dzięki temu możemy na przykład mieć na ekranie swojego telefonu nie tylko chłopaka czy dziewczynę, ale także przyjaciółki, znajomych czy rodzinę. Dosłownie wszystko.

Zaletą PhotoWall Live Wallpaper jest bez wątpienia też ładny wygląd dostępnych tablic ze zdjęciami. Wszystkie szczegóły stworzonej przez program tapety prezentują się na każdym ekranie naprawdę bardzo przyzwoicie i są godne polecenia również dla tych, którzy cenią sobie dobre i solidne wykonanie.

Jeśli chodzi o cenę PhotoWall Live Wallpaper, to można ją pobrać za darmo z Android Marketu. Istnieje też opcja płatna, jest ona jednak stworzona raczej z myślą o tych, którzy chcą wesprzeć finansowo twórców aplikacji.

Poniżej krótki film przedstawiający główne funkcje oferowane przez opisywane przez nas narzędzie:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button