Clash of Monsters – hoduj potwory do walk

Czy widzieliście może ostatnio jak wasi znajomi grali w grę Dragon City na Facebooku? Przez pewien czas była ona bardzo popularna i grywało w nią naprawdę sporo osób, więc na pewno trafiła się wam jedna, czy chociaż dwie osoby, które dbały o swoje stworki.

Clash of Monster to właśnie tego typu gra, która ma bardzo podobne zasady. Budujemy małe miejsca dla naszych zwierzaków, a konkretniej potworów. Muszą one być odpowiednie dla danego gatunku. Potem umieszczamy tam zakupionego potwora, oczywiście małego. Z czasem staje się on coraz większy i większy. Dostajemy za niego pieniądze, które wykorzystujemy na rozwój. Im wyższy poziom tym jest on większy oraz tym mocniej atakuje.

clashofmonsters

Każdego potwora charakteryzuje zestaw cech, a są to maksymalny poziom życia, atak, obrona, zwinność oraz prędkość. Wszystkie te rzeczy decydują o tym jak dobry będzie nasz potwór w walkach. Tak, będziemy walczyć z innymi. Ta gra to nie kolejne bezcelowe Pou czy Simsy. Walczymy z przeciwnikami online, a więc potrzebne jest połączenie z Internetem.

W walce decydującym czynnikiem jest jednak to na jakich poziomach są nasze potwory. Nie znamy stopnia zaawansowania naszego przeciwnika, lecz on nie zna także naszego. Walki są łatwe i nie wymagają zbytniego refleksu. O sile ciosu decyduje uderzenie w ekran w odpowiednim momencie.

Pomiędzy walkami będziemy się zajmować rozbudowywaniem naszej farmy, opiekowaniem się zwierzakami oraz wypełnianiu kolejnych wyzwań. Dostajemy sporo zadań i zawsze mamy co robić. Jeśli jednak zrobiliśmy wszystko, co na dzisiaj wymagane, to możemy zając się upiększaniem okolicy.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button