Paper Zombie – zombie z papieru atakują!

Na łamach naszego blogu pisaliśmy już o wielu grach, w których główną rolę odgrywało niebezpieczne i żądne ludzkiej krwi zombie. Nie przypominamy sobie jednak, byśmy kiedykolwiek recenzowali dla Was produkcję, gdzie umarlacy zrobieni są z…papieru. Dlatego właśnie postanowiliśmy dzisiaj przedstawić Wam interesującą produkcję „Paper Zombie”, w których będziecie mieli okazję w niecodzienny sposób niszczyć atakujące Was stworki.

Zasady opisywanej przez nas gry nie należą do skomplikowanych. Po włączeniu rozgrywki na naszym ekranie zaczynają przechadzać się nieumarłe postaci zrobione z papieru, a my musimy je za wszelką cenę zniszczyć (uważając przy tym na chodzących ludzi), zanim zaczną dobierać się do nas i staniemy się członkami ich niezwykle przerażającej gromadki.

Oczywiście, na samym początku naszej przygody nie mamy do dyspozycji wielu broni, dlatego musi wystarczyć nam zwykły nóż do papieru (na szczęście jest on ostry ;)). Z biegiem czau robi się jednak coraz ciekawiej, gdyż możemy dokupować sobie lepsze gadżety takie jak, chociażby, piły łańcuchowe czy – uwaga – nożyczki.

Mimo że „Paper Zombie” nie jest produkcją, w której mamy do dyspozycji kilkanaście leveli, naprawdę potrafi wciągnąć na długie godziny, uruchamiając w naszej głowie mechanizm powtarzający „Spróbuję jeszcze raz, teraz pobiję ten rekord”.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną zastosowaną w opisywanej przez nas grze, to na pewno nie można na nią przesadnie narzekać. Wiadomo, że produkt WildBit Studios nie należy do idealnych pod względem audiowizualnym, lecz i tak – według nas – prezentuje się bardzo ładnie w porównaniu z niektórymi „hitami” z Google Play czy AppStore.

Gdyby „Paper Zombie” było grą płatną, to bez wątpienia byśmy się dwa razy zastanowili przed jego pobraniem. Na szczęście produkcję z tego wpisu można pobrać z Google Play i AppStore całkowicie bezpłatnie. Możecie więc, nie ponosząc żadnych kosztów, sprawdzić, czy rozcinanie umarlaków będzie sprawiało Wam frajdę , czy też nie i ewentualnie później zdecydować się na pozostawienie gry w pamięci smartfona.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button