Fruit Pop! – sympatyczna gra z owocami

Fruit Pop! To strasznie sympatyczna propozycja od Metamoki, która nie zasłynęła raczej na świecie z żadnych ciekawych produkcji. Przed nami gra, którą to zakwalifikować można do tych z rodzaju puzzli oraz wszelkiego rodzaju układanek.

Naszym zadaniem jest usuwać odpowiednie klocki, oczywiście wszystkie tego samego koloru. Wystarczy przeciągać palcem po graniczących ze sobą owocach (klockach). Na szczęście nie jest to tak jak w wielu tego typu produkcjach, gdzie linie rysować możemy tylko w poziomie albo w pionie. Na ukos także nie ma najmniejszego kłopotu, co jest sporym ułatwieniem. Muszą to być minimum trzy owoce, a naszym zadaniem jest tworzenie jak najdłuższych łańcuchów.

Gra jest bardzo prosta i wyposażona tylko w jeden tryb. Nie ma endless mode, ani niczego podobnego. Szkoda, bo bardzo przyjemnie byłoby grać właśnie w taki sposób, gdzie mielibyśmy niekończące się możiwości, albo chociaż do momentu, gdy nie skończą nam się kombinacje. Niestety jedynym dostępnym trybem jest 60 sekund.

Oczywiście standardową częścią darmowych produkcji na system Android stały się już mikropłatności. W tym wypadku możemy kupować ulepszenia, które pozwolą nam n a jeszcze większy dorobek punktowy.

Fruit Pop! Jest strasznie kolorową grą. Zachowano jednak pewien umiar, który sprawia, że mimo fantastycznie użytych jaskrawych kolorów gra nie „kłuje w oczy”, o ile jeśli można tak powiedzieć. Muzyka nie należy do najlepszych, lecz ją można bez najmniejszego kłopotu wyciszyć.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button