Zombie Smasher – gnieć zombie zanim Cię zniszczą

No to tym razem kolejna, darmowa produkcja traktująca o zombie. Tego typu gier ostatnio jest całe mnóstwo i trudno jest ostatnio znaleźć coś oryginalnego, co zaskoczyłoby nas swoim pomysłem.

Tym razem jesteśmy zmuszeni do wybijania hord zombie, które to nadchodzą falami i starają się dotrzeć do dołu ekranu by nas po prostu dorwać. Tego typu gier również było już całe mnóstwo. Nie chodzi tutaj o samo eliminowanie przeciwników, bo to chyba najczęstszy cel każdej produkcji, lecz o podział ataków na fale, proste wspomagacze i zasady.

W jaki sposób zabijamy zombie? Wystarczy po prostu na nich kliknąc, przyciskając palcem jak to robimy gniotąc małe robaczki, które chcemy wyeliminować. Na samym początku zadanie okazuje się banalne. Nie wymaga nawet zbyt wielkiego refleksu. Niestety potem zaczyna się robić już nieciekawie gdzie zombie idą na nas liniami, zmieniają kierunki oraz prędkości. Musimy jednak uważać też na cywili, którzy to będą uciekać pomiędzy potworami. Nie możemy ich zabić.

Teraz krótkie słowo o wspomnianych wcześniej ułatwieniach. Standardowa bomba, która znajduje się w każdej grze jest tutaj także. Do tego kilka pułapek i tyle. Gra nakłania jednak do mikrotransaskcji, gdzie kupujemy… mózgi. Te oczywiście zdobyć możemy podczas rozgrywki, lecz wiadomo jak jest szybciej, lecz niekoniecznie taniej.

Grafika jest niesamowicie prosta. Dwuwymiarowe zombie wyglądają całkiem… nieprzyjemnie, bo takie było założenie. Wydają trochę dziwne dźwięki – widać, że nie było na nie żadnego pomysłu i zrobiono to byle jak. Nie przeszkadza to jednak zbytnio.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button