AppDialer – wyszukiwarka aplikacji

Smartfony z Androidem cały czas się rozwijają. Większe wyświetlacze, szybsze procesory i więcej pamięci RAM. Do tego coraz większe pojemności wbudowanej pamięci oraz kart MicroSD. Jeszcze jakiś czas temu posiadałem telefon, gdzie na aplikacje przeznaczone było tylko 180MB. Teraz jest to już kilka GB. To powoduje, że instalujemy coraz więcej aplikacji. Zazwyczaj robimy to do momentu, aż nie wyskoczy nam komunikat o braku dostępnego miejsca.

Niestety potem pojawia się znany wam pewnie problem, którym jest dokładnie zbyt duża liczba aplikacji. Duża pojemność rozpieszcza nas i sprawia, że przestajemy dbać tak naprawdę o to, co instalujemy. Okazuje się nagle, że wszystkie aplikacje, które mamy nagle stają się tymi, które „kiedyś mogą się przydać”. Tak, oczywiście. Zazwyczaj tak jest, że aplikacje tego typu przydają się, lecz mamy skłonności do przesady w tym co robimy.

AppDialer to niesamowicie prosta aplikacja, która rozwiązuje nasz problem, gdy w szufladzie programów ciężko jest się połapać i znaleźć odpowiednią ikonkę. Często ich ilość po prostu przytłacza.

Program przypomina zwykłego dialera, jakich to wiele w Google Play. Tym razem jednak wstukując odpowiednie litery będziemy wybierać spośród aplikacji, a nie kontaktów. Wyszukiwanie jest niesamowicie proste i skuteczne zarazem.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button