Mission of Crisis – powalcz zwierzakami w prostej strategii

Gry strategiczne pojawiły się na platformach mobilnych całkiem niedawno. Duże wyświetlacze pozwoliły na stworzenie dobrych produkcji, gdzie grało się całkiem wygodnie. Produkcje te oczywiście są kilka lat za ich pecetowymi odpowiednikami, bo spędzanie długich godzin przy telefonie nie jest raczej zbyt przyjemne, choć znajdą się i tacy.

Nie ma tutaj zbyt wielu nowości. Oczywiście głównym celem jest niszczenie kolejnych wrogów, przechodzenie kolejnych misji, wszystko oczywiście w prostej formie, gdzie wydajemy polecenia naszym zwierzakom. Do dyspozycji otrzymujemy trzy poziomy trudności. Niestety – nie są one dostępne od razu i należy je dopiero odblokowywać wraz z postępami. Myślę, że rozwiązanie pozwalające na natychmiastowe wybranie poziomu byłby odpowiednie.

Każda jedna plansza, poziom charakteryzuje się coraz większą trudnością i coraz trudniejszymi przeciwnikami. W grze jednostka płatniczą są kryształy, które to wymieniać możemy na ulepszenia statystyk naszych postaci oraz broni. To samo jeśli chodzi o zdrowie, apteczkę.

Ilość postaci, które możemy wybierać to 4. Tylko 2 z wszystkich można wybrać na samym początku. Resztę trzeba odblokować tak samo jak poziomy trudności. Bronie również trzeba zdobyć. Oczywiście możemy sobie to ułatwić. W jaki sposób? Mikrotransakcje. Czy się to opłaca? Sami zadecydujcie.

Grafika wygląda bardzo przyjemnie, dźwięk również należy do dobrych. Nie ma raczej większych kłopotów z działaniem. Czasem niestety pojawiały się kłopoty ze sterowaniem, które momentami było po prostu nieprecyzyjne.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button