Wolfify – Ty i Twoi znajomi, jako wilkołaki

Wielkimi krokami zbliża się Halloween. Wolfify to idealna aplikacje na mroczne spotkanie ze znajomymi. Sprawdźcie, jak byście wyglądali pod wilkołaczą postacią, dzięki programowi, który jest zupełnie darmowy. Zapewniamy, że efekty, jakie można uzyskać za pośrednictwem Wolfify nie są perfidnie przesadzone – widzimy swoje twarze…tyle że delikatnie mówiąc – przerażające.

 Wolfify, podobnie jak Oldify, czy Wampidy to kolejna aplikacja umożliwiająca modyfikację swojej twarzy. Dzięki wbudowanym w program ciekawym funkcjom, możemy sprawdzić, jak byśmy wyglądali, jako wilkołaki. Wystarczy udostępnić aplikacji dostęp do aparatu, zrobić sobie zdjęcie przednią kamerą, dopasować punkty na twarzy do tych, które widzimy na ekranie i kliknąć odpowiedni przycisk. Jako wielka danka tego typu produkcji mogę zapewnić, że efekty, jakie można uzyskać, dzięki tej aplikacji są niesamowite.

Największą zaletą programu jest to, że obrazki, jakie uzyskujemy nie są ,,martwe”. Nasze twarze są animowane – reagują na dotyk. Kiedy przesuniemy palcem po ekranie, wilkołak zaczyna warczeć i wykrzywiać kły. Dodatkowo marszczy okropnie twarz, przez co efekt jest jeszcze bardziej przerażający. Oczywiście każde zdjęcie możemy zapisać na rolce – minus jest taki, że wtedy obraz nie będzie animowany. Na szczęście w programie zdjęcia zapisują się automatycznie i w każdej chwili możemy uruchomić bibliotekę z zapisanymi wilkołakami i postraszyć trochę znajomych ;)

Pobierz Walfify za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button