Kalendarzyk Bella – nie zapomnij o ,,czerwonym alarmie”

Każda kobieta powinna zapisywać daty swoich miesiączek, chociażby ze względu na to, żeby wiedzieć kiedy może oczekiwać kolejnego okresu, bądź podczas wizyty u ginekologa, gdy padnie to standardowe pytanie ,,pani data ostatniej miesiączki?”. W tym wpisie prezentujemy Wam aplikację Belli, przypominającą o wszystkich ważnych i niekoniecznie przyjemnych dniach. Sprawdźcie, jak spisuje się Kalendarzyk Bella.

Zacznijmy od oprawy graficznej – ta w przypadku Kalendarzyka Bella jest bardzo przyjemna. Przejrzystość aplikacji jest widoczna na każdym kroku. Pasek dolny pomaga w przemieszczaniu się pomiędzy kolejnymi zakładkami. Oczywiście ogromnym plusem apki jest to, że jest w języku polskim. Przejdźmy do funkcji, jakie twórcy aplikacji oddali w ręce płci pięknej. Przede wszystkim na samym początku należy podać podstawowe dane na temat swojej ostatniej miesiączki, czasu trwania cyklu, średniej długości krwawienia. Kiedy wpiszemy, co trzeba, możemy przejść do zakładki ,,kalendarz”. W tym miejscu możemy sprawdzić kiedy możemy oczekiwać kolejnej miesiączki w poszczególnych miesiącach. Bardzo przydatną rzeczą jest możliwość wpisania dodatkowych informacji na temat okresu w rejestrze.

Kiedy zapoznamy się z zaletami aplikacji, warto zajrzeć do zakładki ,,informacje”. Znajdziemy tam wszystkie treści, jakie kobieta powinna znać. Forma tych informacji to pytania i odpowiedzi specjalistów. Oczywiście należy mieć na uwadze to, że Kalendarzyk Bella nie jest wszechwiedzący i nie możemy na nim polegać w 100%. Organizm ludzki nie jest przystosowany do podłączenia do żadnego programu :)

Pobierz Kalendarzyk Bella za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button