Monorace – jazda na okrągłych pojazdach

Macie ochotę pograć w mobilną produkcję wymagającą zręczności, refleksu i sprytu? Jeśli tak, na pewno spodoba Wam się gra o nazwie Monorace, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

W produkcji Monorace wcielamy się w kierowców okrągłych pojazdów, które być może nie należą do najszybszych, lecz z całą pewnością są o wiele trudniejsze do opanowania od tradycyjnych samochodów czy innych środków transportu. Nasze zadanie to omijanie przeszkód, jakie czyhają na drodze i dotarcie do mety w jak najlepszym stylu. Początkowo wydaje się to proste, ale uwierzcie mi – wcale takie nie jest.

Do przejścia w Monorace mamy ponad 40 leveli o zróżnicowanym poziomie trudności. Autorzy produkcji przygotowali dla nas również tryb rozgrywki, w którym możemy jeździć tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie. Oczywiście, nie zabrakło też różnego rodzaju wyzwań do zdobycia i dodatków.

Sterowanie w grze nikomu nie powinno sprawić większych problemów, gdyż tak naprawdę naszym jedynym zajęciem jest w Monorace dotykanie ekranu. Lubię proste rozwiązania, dlatego w kwestii kierowania głównymi bohaterami na pewno muszę pochwalić autorów opisywanego tytułu.

Graficznie Monorace mogłoby wyglądać nieco lepiej. Jestem jednak w stanie wybaczyć jakieś niedokładności, bowiem sama gra naprawdę potrafi wciągnąć na długie godziny, a przecież jak gra jest ciekawa – nikt nie patrzy na jej wygląd ;)

Monorace do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button