Bridge the Gap 2 – pomóż piratom zbudować… most

Jeżeli macie pewność, że pomoc złym i podstępnym piratom nie jest niczym złym i nie będzie gryzło Waszego sumienia, gra o nazwie Bridge the Gap 2 powinna znaleźć się w Waszych iPhone’ach i iPadach. Jak to mówią, ahoj przygodo!

W Bridge the Gap 2 mamy dwóch głównych bohaterów. Jeden z nich jest kapitanem statku pirackiego, drugi – jego pomocnikiem. Wspomniani panowie wyruszyli w podróż, by – jak to piraci – znaleźć skarb. Ku ich nieszczęściu został on porozrzucany po miejscach, do których nie ma się łatwego dostępu.  I w tym właśnie miejscu do akcji wkraczamy my – musimy budować dla bohaterów mosty, aby mogli zdobyć złotą monetę. Sprawa nie jest prosta, gdyż do wykorzystania nie mamy skomplikowanych konstrukcji, a jedynie beczki, belki z drewna i tym podobne.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali aż 55 poziomów do przejścia. Usytuowane są one na kilku kolorowych wyspach, które – poza nazwą – różnią się także wyglądem. Wspomniane plansze wykonujemy w towarzystwie dziewięciu różnych postaci, wyposażonych w śmieszne głosiki. Nie można też nie wspomnieć a achievementsach do wykonania i strojach i czapkach pirackich, które możemy odblokowywać w trakcie gry.

Bridge the Gap 2 audiowizualnie prezentuje się bardzo dobrze. Plansze są kolorowe, lecz mimo to pasują do pirackiego charakteru produkcji. O dźwiękach pisałem nieco wyżej – są miłe dla ucha i niezwykle śmieszne, a to jest w tego typu grach najważniejsze!

Bridge the Gap 2 do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button