Bus Rush – tak bardzo podróbka Subway Surfers

Subway Surfers nie muszę nikomu przedstawiać. Ta popularna produkcja doczekała się całej masy fanów i prawie identycznej ilości kopii. Bus Rush to nic innego, jak Subway Surfers w autobusowej odsłonie. Jeśli macie chętkę na kolejnego runnera z masą ulepszeń i przeszkadzajek, to zdecydowanie propozycja dla Was ;)

unnamed

W Bus Rush wcielamy się w rolę postaci, która spotyka na swojej drodze wielką małpę. Nie wiem czy to orangutan, goryl, czy inny stwór, ale wygląda przerażająco. Na naszych oczach rozrywa kraty i goni nas po ulicznych zakamarkach.

Swoją postać możemy dowolnie modyfikować. Od nas zależy jej wygląd. Za zarobione w grze monety możemy kupować ulepszenia power-upów. Jest to ważne ze względu na wysoki poziom trudności produkcji. Jako weteranka runnerów czuję się zdecydowanie słabo – nie udało mi się wytrwać na planszy nawet kilku minut. Mam nadzieję, że z czasem i to przyjdzie i bez problemów.

ewge

Na torze znajdziemy wiele przeszkód. Wśród nich znajdą się przede wszystkim autobusy, znaki drogowe, ławki, schody i wiele innych. Jeżeli znajdziemy się na trampolinie, możemy odkryć swego rodzaju drugi świat znajdujący się nad ulicą. Czekają na nas monety, oraz power-upy.

W trakcie biegu spotkamy się z prezentami. Otwarcie ich następuje dopiero po zakończeniu danej ucieczki. We wnętrzu kolorowego opakowania znajdują się monety, power-upy, czy inne wartościowe przedmioty.

rgwrgrw

Ulepszać możemy kilka gadżetów – specjalne buty do skakania, magnes, jetpack, itp. Pierwsze ulepszeni jest tanie. Kolejne wymaga już od nas większej inwestycji, ale po kilku biegach możemy spokojnie pozwolić sobie na jakiś zakup – pieniążki wpadają na nasze konto naprawdę szybko :)

Gra jest kopią – za to wielki minus. Nie sposób jednak nie stwierdzić, że to fajna aplikacja. Znajdzie swoich fanów wśród znudzonych już graczy Subway Surfers :)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button