Subway Surfers – pobiegaj sobie po torach kolejowych

Nie zamierzamy namawiać Was do wskakiwania na tory kolejowe, czekając na peronie na pociąg. Zamiast tego chcemy, byście poważnie rozważyli zainstalowanie na swoich urządzeniach gry zatytułowanej Subway Surfers, która – według nas – jest jednym z lepszych runnerów dostępnych obecnie na Androida oraz iOS-a.

W Subway Surfers wcielamy się w postać jednego z członków grupy dzieciaków malujących graffiti na ścianach metra. Opisywana przez nas gra to świetny przykład standardowego runnera. W głównej mierze musimy w niej uciekać przed ochroniarzem traktującym sztukę uliczną jak wandalizm oraz unikać najróżniejszych przeszkadzajek. Tych jest tu co nie miara, co sprawia, że przebiegnięcie długiego dystansu na początku przygody z grą wydaje się być prawie że niemożliwe.

Na losowo generowanych planszach w produkcji studia Kiloo Games należy przede wszystkim unikać zderzenia czołowego z jadącymi z naprzeciwka pociągami, a także w miarę możliwości omijać te wagony, które stoją w miejscu. Faktycznie, brzmi to dość banalnie. Przyznać jednak musimy, że Subway Surfers wcale do najprostszych runnerów na świecie nie należy, co akurat, według nas, jest bardziej zaletą, aniżeli wadą.

Jak można zauważyć na screenie oraz w filmiku, podczas rozgrywki przychodzi nam w produkcie mobilnym z tego wpisu zbierać porozrzucane po torach (i nie tylko, gdyż istnieje możliwość biegania nad trakcją kolejową) złote monety. Gdy zbierzemy ich odpowiednią ilość, możemy udać się do wirtualnego sklepu, w którym czekają na nas najróżniejsze bonusy oraz nowe postaci.

Oczywiście, w Subway Surfers istnieje możliwość skorzystania z mikropłatności. Z czystym sumieniem napisać jednak możemy, że wydawanie prawdziwych pieniędzy na wirtualne przedmioty czy osoby nie jest konieczne, by dobrze się bawić, pędząc przed siebie na torach.

Trójwymiarowa grafika zastosowana w grze od Kiloo Games zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Jak na runnera, Subway Surfers prezentuje się naprawdę całkiem nieźle. Jeżeli w to nie wierzycie, sprawdźcie sami, na przykład, oglądając znajdujący się na końcu wpisu filmik.

Jeżeli macie ochotę trochę pobiegać sobie po miejscach przeznaczonych dla ruchu kolejowego, zachęcamy Was do odwiedzenia Google Play i AppStore, skąd opisywaną w tym wpisie aplikację można pobrać zupełnie za darmo.

1 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button