Symbole Metek – dowiedz się, jak prać swoje ciuchy

Pranie ubrań w niewłaściwy sposób może źle na nie wpłynąć. Co więc zrobić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z blaknięciem czy przefarbowaniem? To bardzo proste – wystarczy pobrać prostą, lecz niezwykle użyteczną, aplikację o nazwie „Symbole Metek”.

Symbole Metek to bardzo prosty program. Nie posiada on wielu opcji czy ustawień, lecz mimo to, według nas, warto się nim zainteresować. Dlaczego? Na to pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi w dalszej części tego wpisu. Nie martwcie się, w tym wpisie nie będzie tylko o zaletach. Znajdzie się sporo miejsca również i na wspomnienie o wadach.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji dostajemy możliwość wyboru języka. Autorzy programu zdecydowali się na stworzenie polsko- i anglojęzycznej wersji swojego mobilnego produktu. Niektórym tego typu informacje mogą wydawać się niepotrzebne. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie każdy zna język obcy, a dla takiej osoby pojawienie się w programie polskiej wersji językowej jest ogromną (niemalże największą) zaletą.

Użytkownicy aplikacji Symbole Metek dostają do dyspozycji przesuwany palcem panel z różnego rodzaju kolorowymi znaczkami. Wybierając interesujący nas symbol, możemy przeczytać, co takiego on oznacza. Dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się, między innymi, w ilu stopniach prać naszą ulubioną bluzkę  oraz czego nie można używać przy jej czyszczeniu

Program prezentuje się na pierwszy rzut oka bardzo dobrze. Oprawa graficzna utrzymywana w iście ubraniowym klimacie może się podobać, lecz, niestety, nie jest doskonała. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że wyjaśnienia danych symboli „wyjeżdżają” za miejsce (być może na większych smartfonach tego typu problem nie występuje, tak samo jak nie pojawia się na screenie w tym wpisie),  w którym powinny się znajdować, a to nie wygląda estetycznie.

Symbole Metek pobrać można z Google Play zupełnie za darmo. Jeżeli często robicie pranie, jak najprędzej powinniście ją zainstalować na swoim urządzeniu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button