Taskbox Mail – klient poczty dla najbardziej wymagających

Nie wszystkim wystarcza zwykły program pocztowy, pozwalający jedynie na przeglądanie i usuwanie e-maili. Niektórzy są bardziej wymagający i to właśnie z myślą o nich powstał całkiem ciekawy program o nazwie Taskbox Mail.

Taskbox Mail jest swego rodzaju połączeniem klienta poczty elektronicznej z programem pozwalającym na tworzenie list ToDo. Funkcje dostępne w opisywanym narzędziu powinny – naszym zadaniem – zainteresować przede wszystkim tych, którzy często zapominają odpisywać na ważne e-maile bądź nie wykonują zadanych w nich, na przykład przez szefa, poleceń.

Ekran główny Taskboxa wyświetla nam skrzynkę odbiorczą, w której, standardowo, widzimy wszystkie otrzymane przez nas wiadomości elektroniczne. Trzeba przyznać, że od samego początku program robi dobre wrażenie pod względem wizualnym. Przeglądanie e-maili w nim to naprawdę czysta przyjemność, nie to co w przypadku innych aplikacji stworzonych z myślą o osobach bardzo często korzystających z poczty elektronicznej.

Jak już wspomnieliśmy, opisywany program to swego rodzaju połączenie klienta poczty z narzędziem do list ToDo. Taskbox umożliwia nam przypisanie konkretnej wiadomości odpowiedniego priorytetu czy daty. Dzięki temu tworzy się ładnie wyglądający wirtualny organizer, pokazujący nam, na jakiego e-maila musimy danego dnia odpisać bądź co wykonać (wystarczy w tym celu, na przykład, dodać wiadomość od szefa zawierającą konkretne polecenie).

W praktyce aplikacja spisuje się bardzo dobrze, mimo że jest – co należy podkreślić – bardzo „świeżym” projektem, który cały czas ma być rozwijany. Podczas testu, ani razu nie zdarzyło nam się, by program wyłączył się czy zawiesił, a to dobrze wróży mu na przyszłość.

Niestety, Taskbox Mail jest niezwykle drogim produktem. W AppStore jego cena wynosi prawie 5 funtów. Według nas, jest to stanowczo za dużo. Fakt, program działa dobrze i oferuje ciekawe funkcje. Wydanie jednak na niego ponad 25 złotych, to – naszym zdaniem – lekka przesada.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button