Zombie Wonderland 2 – połączenie gry strategicznej z tower defense

Motyw wrogo nastawionych, zmutowanych zombie jest chyba jednym z najczęściej występujących motywów w grach na telefony komórkowe. „Zombie Wonderland 2” nie jest jednak kolejną produkcją, w której naszym jedynym zadaniem jest bezmyślne strzelanie do zombie, dlatego pomyśleliśmy, że może zainteresować wszystkich tych, którym standardowe gry z zielonymi postaciami w roli głównej nieco się „przejadły”, lecz nadal pozostają fanami samej scenerii rodem z filmów grozy.

Zombie Wonderland 2 to produkcja, w której wcielamy się w rolę sympatycznie wyglądającego, oraz wyposażonego w wiatrówkę i szczotkę do zamiatania, faceta o imieniu Chuck. Zadaniem naszego bohatera jest ochrona miasteczka przed zombie oraz wybranych, niekoniecznie cennych, rzeczy codziennego użytku.

Mimo że cel wydaje się nietrudny do zrealizowania, jak już wspomnieliśmy na wstępie, nie jesteśmy w stanie przejść do kolejnego poziomu w „Zombie Wonderland 2” jedynie dzięki bezmyślnemu strzelaniu we wszystkie możliwe kierunki świata.

W tej grze musimy bowiem wykazać się również i sprytem poprzez  barykadowanie okien czy dodawanie innych zabezpieczeń.

Zaletą produkcji z oryginalnie wyglądającym farmerem w roli głównej jest też bez wątpienia ładnie prezentująca się i przyjemna dla oka grafika. Do gustu przypaść może również i sterowanie, które jest zrobione w przemyślany sposób i raczej nie sprawia żadnych, niespodziewanych kłopotów.

Choć całą grę można bez problemu przejść w jeden dzień, „Zombie Wonderland 2” można polecić każdej osobie, która nie lubi bardzo rozbudowanych gier, a wymaga  jedynie chwilowej dawki emocji i rozrywki.

Jeśli zainteresowała Cię produkcja pod tytułem „Zombie Wonderland 2”, wejdź na AppStore i pobierz ją za $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button