Swamp Defense – złe stworzenia grasują. Ocalisz swoją rodzinę?

Broniąc swoich najbliższych, człowiek zdolny jest zrobić bardzo wiele. Jeżeli jeszcze nie mogliście się o tym przekonać, powinniście zagrać w produkcję zatytułowaną Swamp Defense, o której napiszemy więcej w tym wpisie.

Produkcja Swamp Defense to przedstawiciel gier typu tower defense. Oznacza to, że zadania gracza polega w niej na obronie określonego terenu poprzez rozstawianie różnego rodzaju elementów niszczących przeciwników zbliżających się w naszym kierunku, a raczej w kierunku miejsca,  które chronimy.

Głównymi bohaterami opisywanej przez nas produkcji są ciekawie wyglądające stworki oraz ludzie. Ci pierwsi chcą za wszelką cenę dostać się do miejsca zamieszkania tych drugich. Jak się pewnie domyślacie, gracz wciela się w aplikacji w przywódcę gatunku ludzkiego, a jego głównym celem jest niedopuszczenie wrogo nastawionych postaci do punktu znajdującego się na końcu planszy.

Liczba leveli udostępnionych w Swamp Defense jest zadowalająca. Złego słowa napisać z pewnością nie możemy też o poziomie trudności gry, na który z pewnością narzekać nie będą nawet i najbardziej doświadczeni gracze.

Autorzy aplikacji przygotowali dla nas 8 rodzajów wrogów. Każdy z nich posiada inne cechy charakterystyczne, a więc skutecznie pokonuje je jedynie określona broń, a raczej członek rodziny. Tych mamy do dyspozycji 5. Wśród nich jest, między innymi, Stary Flint spowalniający potwory, niezwykle niebezpieczny Little Joe i zadający spore obrażenia Motek.

Oprawa graficzna w Swamp Defense nie należy do najbardziej porywających. Nie ukrywamy jednak, że przypadła nam do gustu, choć widzieliśmy zdecydowanie  ładniej wyglądające.  Z efektami dźwiękowymi też najgorzej nie jest, o czym możecie przekonać się, oglądając filmik z końca wpisu.

Gra z tego wpisu dostępna jest w AppStore i Google Play. Kosztuje ona w obu przypadkach niecałe 3 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button