Colin McRae Rally – coś dla fanów rajdów samochodowych

Jeżeli nie wyobrażacie sobie PC-ta bez zainstalowanej chociażby jednej gry wyścigowej, a świat rajdów samochodowych nie jest Wam obcy – mobilna gra Colin McRae Rally bez dwóch zdań przypadnie Wam do gustu.

W produkcji Colin McRae Rally – jak pewnie większość z Was się domyśla – przychodzi nam wcielić się w postać kierowcy rajdowego. Nasze zadanie polega na jak najszybszym przejeżdżaniu tras składających się z odcinków specjalnych. Osoby znające chociaż podstawy rajdów wiedzą, o co chodzi. Reszta pewnie bardzo szybko to „załapie”.

Autorzy opisywanej gry zadbali o to, by ich produkt mobilny był jak najbardziej realistyczny. Trzeba przyznać, że udało im się to niemal w stu procentach. Po pierwsze, w  Colin McRae Rally występują prawdziwe trasy, między innymi, z Grecji, Korsyki i Australii, a po drugie – do dyspozycji mamy w grze tylko i wyłącznie samochody prawdziwych marek, takich jak Subaru, Mitsubishi, Ford czy Lancia.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, apka z tego wpisu na pewno zasługuje na uznanie. Jeżeli kilka lat temu ktoś pokazałby Wam tego typu grę na telefonie komórkowym pewnie byście nie wierzyli w to, co widzicie. Colin McRae Rally przypomina bowiem wyglądem gry sprzed kilku lat, a przecież już wtedy wszystko było w trójwymiarze. Efekty dźwiękowe towarzyszące rozgrywce też mogą się podobać – ryk silników sprawi, że na Waszych buźkach na pewno pojawi się uśmiech ;)

Colin McRae Rally do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button