AppZilla 4 – 200 aplikacji w jednej

AppZilla 4 to paczka przydatnych aplikacji dla każdego. Jeżeli macie dość przeszukiwania AppStore’a, bądź Wasza pamięć w smartfonie ledwo ciągnie, pobierzcie jedną apkę i cieszcie się jej zawartością. Narzędzie jest skonstruowane w taki sposób, by zadowolić każdego iOS-owego maniaka.

Największy plus AppZilla 4? Aby ,,dobrać” się do poszczególnych programów, nie trzeba ich na nowo pobierać. Produkcja studia Fossil instaluje się na naszym urządzeniu wraz z całą zawartością, więc nie musimy tracić czasu na dodatkowe dobieranie produktów. Pytanie klucz: czy warto wydać prawie 3 dolary na taki pakiet? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Moim zdaniem, aplikacja zachwyci każdego użytkownika jabłuszkowego urządzenia. Znajdziemy w niej tak różnorodne programy, że AppStore będziemy omijać szerokim łukiem przez długi czas.

Wśród 200 apek znajdą się między innymi: Age Calc, czyli przypominacz o urodzinach znajomych, Alarm Clock – klasyczny zegar z budzikiem, Battery Life – lekarz do spraw zużycia baterii, BlackJack, Snake, Fish Flip, oraz inne gry ,,na szybko”, świetne narzędzia do obróbki zdjęć, zabawne odgłosy i emotikonki, wirtualna zapalniczka, kołysanki, aplikacja do zapisywana ważnych notatek, trener personalny, wykrywacz nastroju, metronom, kalkulator oszczędności, Sale Price, czyli przecenione aplikacje na iOS, skaner kodów, oraz cała masa innych.

Wydaje mi się, że jeżeli każdy z nas miałby taką aplikację w swoim smartfonie, nie musiałby myśleć o pobieraniu żadnych dodatków. Jedyną frajdą mogłyby być jakieś rozbudowane gry, które wymagają dużej ilości pamięci do zapełnienia. Zasadniczo mam wielką ochotę wyrzucić 99% swoich aplikacji i pozostawić tylko AppZilla 4. 200 aplikacji to mało? Zajrzyjcie i przekonacie się sami. Dla każdego coś dobrego, a w dodatku za bardzo przystępną kwotę.

Nie zastanawiałam się nad pozostawieniem aplikacji na swoim urządzeniu. Zamiast wydawać po dolarze na głupawe produkcje, warto zainwestować trzy i cieszyć się full wypasem :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button