Endless Reader – angielski można pokochać

Endless Reader to program stworzony z myślą o najmłodszych – tego akurat jesteśmy pewni. Kolorowa grafika, zabawne i dziecięce efekty dźwiękowe powodują, że nie chce się wychodzić z aplikacji. Jeżeli Wasz dzieci mają problemy z językiem angielski, bądź nigdy nie miały z nim styczności, apka, która gości w tym wpisie będzie rewelacyjnym początkiem przygody z tym językiem.

W darmowej wersji programu dostępnych jest jedynie kilka słów w języku angielskim – tak na spróbowanie, czy ten system nauki przypadnie naszemu maluchowi. Alfabet natomiast jest zupełnie za free. Jeżeli Endless Reader spodoba Wam się na tyle, aby chcieć zakupić resztę oferowanych funkcji (a szczerzę w to wierzę), będziecie musieli wydać kilka złotych na wykupienie pełnej wersji. Widoczne na obrazku słowo ,,dog” jest animowane. Kiedy na nie najedziemy palcem, zaczyna się ruszać, a następnie rozpadać. Pozostają jedynie białe pola, w które dziecko musi dopasować odpowiednie literki. Jeżeli misja powiedzie się sukcesem, lektorzy (dzieci), czytają słowo i cieszą się razem z nami.

Do każdego słowa przyporządkowana jest historyjka, która czytana jest przez miłą panią. Część słów znajduje się nie w tym miejscu, co powinna. Zadaniem gracza jest przesunięcie ich w prawidłowe pozycje. Wyrazy, jakie znajdziemy w Endless Reader to najczęściej używane słowa w szkole, bądź w grach dla dzieci. Dzięki ich znajomości, malce będą miały porządne podstawy do nauki języka w szkole.

Pobierz Endless Reader za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button