Space Chicks – kosmiczne ziomki

Wyobraźcie sobie, że jesteście w kosmosie. Tam zgubiliście swoją drugą połówkę. Musicie skakać przy braku grawitacji z jednej planety na drugą, aby uratować kobietę swojego życia. Podczas gdy należy zbierać monety, oraz dodatkowe życia, aby móc ciągle ulepszać swoją postać, a także przez długi czas bawić się na tej samej planszy. Space Chicks to świetna propozycja na chłodne wieczory.

W opisywanej aplikacji przyjdzie nam się zmierzyć z siłą grawitacji, a raczej jej brakiem. Skaczemy głównym bohaterem po poruszających się planetach, oraz kamieniach. Część z nich posiada czynne kratery, z których wydobywa się śmiertelna dla nas para. Inne natomiast ,,strzeżone” są przez kosmiczne robale. Kontakt z nimi również nie jest dla nas dobry. Gdzieś po drodze powinniśmy dojrzeć kobietkę, która woła o pomoc – to nasza ukochana, którą musimy zabrać ze sobą. Podczas kosmicznego spaceru przyjdzie nam skorzystać również ze statku kosmicznego – rakiety.

Rakiety są swego rodzaju bonusem. Zasiadając w nich możemy zbierać dowolną ilość monet (o ile oczywiście uda nam się opanować sterowanie). Pojazd leci sam, my zasadniczo dotykamy ekrany jedynie wtedy, kiedy chcemy, aby się uniósł. Trasa rakiety wyścielana jest złotymi monetami i serduszkami oznaczającymi dodatkowe życia dla naszego bohatera. Po kilkunastu sekundach machina traci paliwo i rozbijamy się o planety, musząc radzić sobie dalej bez niej. Grafika świetna, efekty dźwiękowe również. Polecam!

Pobierz Space Chicks za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button