Ratventure – bo szczury lubią ser

Jeżeli macie ochotę na porcję śmiechu i miłych wrażeń, z miejsca proponuję Wam Ratventure – grę, w której wcielamy się w postać budowniczego mostów, które prowadzą dwójkę bohaterów do żółtego sera, rozmieszczonego po planszy. Jeżeli macie dość cierpliwości, by tworzyć konstrukcje, które się nie zawalą pod ciężarem szczurów, bierzcie się do roboty ;)

Jak widzimy na obrazku, bohaterami gry są szczury. Nie byle jakie szczury – pan i pani. Pragną dostać się do kawałków pożywienia, które zostały od nich odizolowane. Jako, że zwierzaki nie mogą skakać, poruszają się jedynie po jednej wybudowanej przez nas deseczce na raz. Kiedy tworzymy budowlę, musimy zwracać uwagę na ilość elementów, jakie wykorzystaliśmy, gdyż zwykle mamy limit i jeżeli się w nim nie zmieścimy, musimy zaczynać etap od nowa. Z początku dysponujemy jedynie planszą z trzema etapami – kiedy przejdziemy przez nie, odblokują się kolejne niesamowite plansze.

Jak pewnie zwróciliście uwagę, nie korzystamy jedynie z deseczek – do naszej dyspozycji oddano również sznury i inne przedmioty, które zapewniają stabilizację konstrukcji. Jeżeli okaże się, że po wejściu na most szczury spadną, ponosimy klęskę. Dlatego właśnie warto tworzyć powoli i testować swoje mosty po każdym nowo przyłączonym elemencie. Polecamy – gra jest na prawdę rewelacyjna. Można nad nią spędzić długie godziny.

Pobierz Ratventure za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button