DarmoweGry na iOSiOS

Skyline Skaters – świetny debiut na jabłuszka

Zawsze jestem ciekawa debiutów w czwartkowe wieczory. Właśnie pod koniec każdego tygodnia, AppStore na swoich łamach swojego sklepu pokazuje najnowsze produkcje znanych, bądź mniej znanych studiów. W tym wpisie postaram się przybliżyć Wam Skyline Skaters – świetną grę zręcznościową, w której wcielamy się w postać chłopca, który pędzi ulicami miasta na deskorolce.

Autorzy przyłożyli się do każdego detalu i powstała rewelacyjna pod każdym względem gierka, która z pewnością nie jednemu z Was zajmie długie wieczory. Wielkim plusem jest fakt, że Skyline Skaters jest w języku polskim! Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do lektury recenzji!


Podczas zabawy zbieramy monety. Te błyskotki służą do ulepszania zarówno postaci, jak i jej atrybutów. Na początku otrzymujemy świetną pakę z prezentem. Jest to deska – o wiele lepsza od tej, na której do tej pory śmigaliśmy. Nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć zabawę.

Jeździmy po ulicach miasta i popisujemy się trickami. Aby chłopiec podskoczył, wystarczy pacnąć w ekran. Podwójny skok uzyskamy po dwukrotnym uderzeniu. W grze przyjdzie nam zbierać różnego rodzaju fanty. Często będą to papierowe układanki, bądź po prostu monety.

Z pewnością spotkacie się z przeszkadzajkami. Będę to przede wszystkim różnego rodzaju skocznie, oraz przepaści. Aby je pokonać w odpowiedni sposób, trzeba dobrać skok. Sterowanie jest tak łatwe i przyjemne, że człowiekowi chce się grać ;)

W sklepie dla gracza można zakupić ulepszenia w postaci magnesu przyciągającego monety, specjalnej rakiety, która umożliwia bezkolizyjne poruszanie się, tęczy, oraz wiele innych. Oczywiście za wszystko (no, prawie wszystko), zapłacimy złotymi monetami.

Dysponujemy również zielonym plikiem banknotów. Jest to bardzo ekskluzywna waluta, która pozwala zakupić takie przedmioty, których normalni śmiertelnicy nie nabędą. Umożliwia również podniesienie się z upadku i kontynuowanie zabawy od tego momentu. Niestety – papierków jest mało, więc tylko gracze z napchanym portfelem mogą sobie na nie pozwolić. Podsumowując: studio Tactile Entertainment odwaliło kawał dobrej roboty!

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Polecamy!

Świetny debiut w AppStore. Jedna z gier, na które przyjemnie się patrzy, miło się słucha, oraz świetnie bawi.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close