Rusher Dominance – nówka sztuka, nie śmigana!

W poszukiwaniu kolejnych nowości w AppStore, natknęłam się na Rusher Dominance – jak się okazało – jedną z najlepszych samochodówek, z jakimi spotkałam się do tej pory. To, co można wyczyniać w opisywanej samochodówce, przekracza wszelkie moje wyobrażenia. Poza rewelacyjną jak na taką grę grafiką, sama akcja jest perfekcyjna.

Studio Clarin Global dało swoim graczom coś, co rzadko się spotyka w darmowych produkcjach. Przede wszystkim na podziw zasługuje sterowanie – jest tak płynne i delikatne, że aż chce się jeździć! Poza tym, ścieżka dźwiękowa, powala. Miły, kobiecy głos dźwięczy nam w słuchawkach w rytmie house. Zabawa przy takim podkładzie to prawdziwa przyjemność!

Co, poza świetną jazdą oferują nam autorzy produkcji? Przede wszystkim 4 tryby gry, które widzicie na obrazku wyżej. Osoby, które mają ochotę na przejażdżkę, mogą wybierać między nimi i dopasować sobie taką opcję, w jakiej najlepiej się czują. Dodatkowo każdy ma okazję zwiedzić za kółkiem 24 trasy prowadzące przez miejskie ulice.

Do wyboru jest 13 aut. Każde z nich jest typową wyścigówką, więc design rzuca się w oczy. W sklepie można zakupić specjalne picowania, które sprawią, że samochód będzie wyglądał dokładnie tak, jak macie ochotę.

Jeżeli chodzi o samą jazdę – jak na początku – bajka. Obsługa jest banalnie prosta. Samochód sam się rozpędza. Do naszej dyspozycji oddano hamulec, który uruchamia się podczas dotykania ekranu. Za pomocą akcelerometru pokonujemy zakręty i delikatne wygięcia na drodze. Świetna grafika uprzedza nas o zbliżających się 90 stopniowych skrętach.

Podczas jazdy z pewnością spotkacie się z power-upami. Będą to świecące na zielono i fioletowo, punkty na drodze. Po zebraniu fantów, będziecie mogli zdobyć dużo lepszą pozycję końcową. Co więcej – wjeżdżając na specjalną strzałkę, uruchamiacie nitro, które pozwala na mega szybką jazdę na wyznaczonym odcinku. Re-wel-ka.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button