Evolution – gra akcji z prawdziwego zdarzenia!

W tym wpisie postaram się zabrać Was do świata Evolution. Opisywana gra jest połączeniem kilku gatunków: akcji, strategii, oraz zręcznościówki. Kiedy znajdziecie się już na gigantycznej planszy, będziecie musieli powoli odkrywać owe terytoria i systematycznie zabijać wrogów, którzy zjawiają się nie wiadomo skąd.

Waszymi przeciwnikami nie będą tylko ludzie. Przygotujcie się na walkę z dziwnymi, zwierzęcymi istotami, uzbrojonymi po wielkie zębiska. Kiedy zbierzecie już dość energii, zbudujcie swoją bazę i chrońcie jej okolicę. Kiedy uda Wam się opanować całą planetę, przywróćcie na niej spokój i ład.

Niech Wam się nie wydaje, że produkcja studia My.Com to kolejny gniot, który zabawi na Waszym urządzeniu przez kilka godzin, a następnie zostanie usunięty. To zabawa na tygodnie, a nawet miesiące!

Czego oczekujemy od tego typu gry? Przede wszystkim, że będzie nas zaskakiwać na każdym kroku. W przypadku Evlution z pewnością nie musicie się o to martwić. Dysponujecie grupką bohaterów, którzy odkrywają nowe części mapy. Poruszacie się poznanym już terenie, a następnie kierujecie się w stronę czarnej mgły, nie mając pojęcia co się za nią kryje.

Ważne, aby gra była rozwinięta i umożliwiała graczowi nieskończony rozwój. Cóż – to mniej więcej tak, jakbym w jednym zdaniu opisała produkcję z tego wpisu. Podczas zwiedzania kolejnych elementów planszy, z pewnością zetkniecie się z przedmiotami, które można zbierać. Warto je kolekcjonować, aby móc następnie robić zakupy w zaawansowanym sklepie dla gracza.

Jeżeli Wasze życie będzie zagrożone, kupcie zestaw ratunkowy w postaci kilku butelek specjalnego eliksiru. Po wypiciu od razu poczujecie się lepiej. Z pewnością zainteresują Was również granaty, które rzucone w przeciwnika dają duże obrażenia, oraz sprawiają, że możemy walczyć bez zbliżania się do wroga.

Jeśli lubicie walczyć twarzą w twarz – nic nie stoi na przeszkodzie. Kliknijcie na wybranego przeciwnika i pacnijcie ,,attack”. Po chwili kamera zmieni swoje ustawienie i z bardzo bliska będziecie mogli przyglądać się wymianie pocisków pomiędzy swoim zespołem, a wrogiem.

icon
Evolution: Battle for UtopiaMY.GAMES B.V.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button