100 Floors Escape – windą do nieba!

Gry typu escape to bardzo popularna marka dla telefonów z Androidem. Uciekaliśmy już z domu, ze stu pokoi, czy też nawet z toalety! Dziś przyjdzie nam się zmierzyć z wieżowcem, ale nie byle jakim! Sto pięter, czeka na śmiałków, którzy zdołają otworzyć windę!

100 Floors Escape jest dziełem Perfect Games Inc., które stawia nas w sytuacji bez wyjścia- musimy zjechać windą na sam dół wysokiego wieżowca. Nie byłoby w tym nic trudnego, gdyby nie zagadka na każdym piętrze, którą trzeba rozwiązać, jeśli chce się jechać dalej. Od prostego przeszukiwania ekranu w poszukiwaniu przełącznika, często ukrytego (uwaga spojler!) pod dywanem, czy też zadań logiczno-rachunkowych. Zdarzają się także poziomy, w których musimy ułożyć układankę, znaleźć coś w ciemnościach, czy też pomachać telefonem, żeby coś odkurzyć. Na brak różnorodności nie ma co narzekać, gra potrafi wciągnąć, jak i zirytować, gdy stoimy wciąż przy jednym poziomie nie wiedząc jak go przejść. Wielokrotnie kusiły mnie poradniki na forach, czy też nawet specjalna aplikacja, w której możecie sprawdzić rozwiązanie, jednak postanowiłem pomęczyć szare komórki i po wielu trudnych godzinach z wielką satysfakcją ukończyłem grę. Tego życzę również Wam!

Oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie, mimo skromnych animacji. Każde piętro urządzone jest inaczej, a przedmioty wykonano szczegółowo, więc nie musimy się zastanawiać, co właśnie ustawiliśmy w piramidę. Do tego elementy gry wymagające użycia akcelerometra zostały wykonane poprawnie. Radzę pozostawić włączone wibracje, dźwięk wyłączyć- jest on niestety najsłabszym ogniwem całej aplikacji. A wibracje potrafią czasem naprowadzić nas na właściwy trop, więc polecam je zostawić w spokoju.

Dla każdego fana męczenia szarych komórek istny cud, poziomy są wymagające, ale do przejścia. Gorąco polecamy!
Gra za darmo w Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button