Ninja Dash – gra idealna na „odmóżdżenie”

Ninja Dash to kolejna produkcja dostępna na Androida, o której z pewnością nie można powiedzieć, że wymaga od nas wytężenia umysłu czy ciągłego skupienia. Dlaczego więc postanowiliśmy o niej wspomnieć? Przede wszystkim dlatego, że każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu czegoś na „odmóżdżenie”, a Ninja Dash na pewno się do tego idealnie nadaje.

Wyobraźcie sobie, że wcielacie się w postać ninja, który biega, zbierając przy tym tajemnicze zwoje, bronie, a do tego unika zderzenia się z dzwonem. Prawda, że brzmi to trywialnie? I takie właśnie jest Ninja Dash, lecz na pewno nie można tego uznać za wadę tej produkcji, a wręcz przeciwnie – to jej główny atut, o czym zresztą wspomnieliśmy na wstępie.

Zasady gry są proste. Naszym bohaterem jest wspomniany już wojownik ninja, który nieustannie biega, a my musimy zrobić wszystko, by pokonał jak największy dystans. Oczywiście droga, którą przebywa nasz bohater, posiada różnego rodzaju przeszkody w postaci przepaści, kolców, a także dzwonów, co sprawia, że Ninja Dash może nie jest idealny na wiele godzin, lecz na pewno potrafi zapewnić kilkuminutową rozrywkę.

Sterowanie w produkcie studia Mouse Games również nie należy do skomplikowanych. W dolnych rogach ekranu znajdują się dwa przyciski. Jeden odpowiada za skok, a drugi za ślizg. Nie trzeba więc być geniuszem, by domyślić się, że jeśli zauważymy na naszej drodze dzwon, to wybieramy „Slide”, gdy natomiast w drodze dostrzeżemy przepaść, używamy „Jump”.

Aby Ninja Dash nie było zbyt proste, twórcy gry postanowili zastosować trzy poziomy trudności. Dzięki temu z aplikacji może korzystać nie tylko dorosła osoba, lecz także jej pociecha.

Do plusów omawianej przez nas gry na pewno zaliczyć trzeba również fakt, że jest ona do pobrania całkowicie bezpłatnie z Android Market.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button