AppSale – promocje w AppStore #69

Witajcie w 69 już odcinku cyklu AppSale. W dzisiejszym wpisie postaram się zachęcić Was do poznania przecenionych produkcji, które moim zdaniem zasługują na uwagę. Zamiast nudzić się wieczorami, pobierzcie na swoje jabłuszkowe urządzenia gry, które do tej pory były płatne, a dzięki uprzejmości ich twórców, obecnie są zupełnie darmowe. Nie wiemy, jak długo potrwa promocja, więc nie czekajcie zbyt długo :)

Oto aplikacje, jakie przygotowałam dla Was w dniu dzisiejszym: Sky Cups (historia pewnego hipopotama, który utknął na stercie kubków), The Island – Castaway (opowieść o grupie rozbitków), Junktopia (,,na ratunek zanieczyszczonej przestrzeni kosmicznej), oraz Triple Lab (coś dla fanów biologii i genetyki).

Sky Cups

Jeżeli lubicie zręcznościówki, z pewnością zakochacie w mojej pierwszej propozycji na dziś. Głównym bohaterem produkcji jest hipopotam. Mały zwierzak utknął na stosie kubków. Aby go uwolnić i sprowadzić bezpiecznie na ziemię, należy tłuc poszczególne ceramiczne miseczki w odpowiedniej kolejności.

Po obu stronach ekranu, będziecie widzieć kolejne kubki, jakimi będziecie dysponować podczas niszczenia stosu. Załóżmy, że z prawej strony jest niebieski, a z lewej biały.

Rozbijanie poszczególnych kubków odbywa się za pomocą przeciągania palcem po ekranie w prawo, bądź w lewo (standardowe cięcie). Zależnie od kierunku, dokładamy do kupki jeszcze jedną szklankę. Kiedy trzy takie same kolorystyczne obiekty znajdą się obok siebie, zostają zbite i hipcio wędruje niżej, dopóki wszystkie inne elementy nie zostaną zniszczone.

Z pewnością spotkacie z power-upami w postaci bomb. Ustawione w dowolnym momencie, wybuchają po pacnięciu w nie palcem, niszcząc przy okazji kilka sąsiednich szklanek. Warto rozplanować ich położenie tak, aby nie tracić zbędnych kubków, które mogłyby szybko zostać zbite za pomocą dodatkowej szklanki. Przecena z $1,99.

Item not available.

 

The Island – Castaway

Grupka ludzi podróżowała statek po morzu. Nagle fale zaczęły się zwiększać. Okazało się, że to tsunami. Wszyscy wpadli do wody. Po pewnym czasie obudzili się na wyspie. Rozbitków może uratować jedynie walka o przetrwanie na obcej ziemi. Podołacie wyzwaniu?

W grze będziecie prowadzić poszczególne postaci przez nieznaną wyspę. Poruszanie się jest dość proste, więc bez problemu sobie poradzicie. Będziecie zmuszeni do rozmowy z wieloma spotkanymi postaciami, aby dowiedzieć się jak najwięcej o miejscu swojego pobytu.

Musicie zadbać o to, aby Wasi podopieczni mogli przeżyć. Podczas przeprawy, spotkacie się z pewnością z pożywieniem, które nie jest może do końca wymarzone, ale daje odpowiednie siły do dalszej drogi. Zbierajcie wiec owoce i inne nadające się do zjedzenia przedmioty. Możecie być pewni, że z czasem zakochacie się w produkcji i będziecie nad nią spędzać dłuuugie godziny ;)

Autorzy przygotowali dla swoich użytkowników ponad 200 wyzwań, dzięki czemu gra jest prawie nieskończona. Warto się na nią skusić, póki jest darmowa. Normalna cena, to $4,99.

Item not available.

 

Junktopia

Junktopia to bardzo zabawna gierka, w której wcielamy się w postać kosmity, który podróżuje swoim wymyślnym statkiem. Niestety, przestrzeń kosmiczna została zanieczyszczona – naszym zadaniem będzie wysprzątanie jej na błysk, oraz zbieranie części mapy, które zostały zgubione przez naszego poprzednika.

Sterowanie odbywa się za pomocą klikania w ekran – coś na zasadzie Flappy Bird. W przypadku opisywanej gry, nie zależy nam na odległości, lecz na przechodzeniu do kolejnych leveli. Podczas gry przyjdzie nam zbierać takie fanty, jak ogryzki jabłek, stare ryby, kolorowe puszki, oraz wiele innych. Każdy taki fant daje dodatkowe punkty recyklingu, które są ważną częścią gry, gdyż dają możliwość przejścia do kolejnych etapów.

Przezkadzajkami, z jakimi z pewnością się spotkacie, będą wielkie meteoryty, oraz gigantyczne zanieczyszczenia. Najlepiej jest omijać je szerokim łukiem. Na pasku znajdziecie informacje odnośnie poziomu życia. Jednorazowe zderzenie Wam nie zabije, lecz znacz uszczupli suwak. W podsumowaniu etapu otrzymacie mniej punktów, niż w przypadku bezkolizyjnego lotu.

Przyznam, że sceptycznie podchodziłam do Jungtopii ze względu na znaczne podobieństwo do Flappy. Na szczęście okazało się, że gra jest bardzo przyjemna i można w niej siedzieć godzinami :) Przecena z $0,99.

Item not available.

 

 

Triple Lab

Jeżeli interesujecie się biologią, mogę Wam z czystym sumienie polecić Triple Lab. Gra jest stworzona z myślą o osobach, które interesują się ewolucją. W wirtualnym laboratorium będziecie mogli modyfikować przeróżne istoty, otrzymując w ten sposób niespotykane gatunki.

Dysponujecie książką ewolucji, w której zapisane są najważniejsze osiągnięcia i sposoby stworzenia pewnych mikstur. Aby móc z niej skorzystać, należy najpierw wyhodować odpowiednią ilość płynów. Pierwszym zadaniem gracza będzie stworzenie nowego specyfiku.

Będziecie musieli korzystać z ryb, roślin, gwiazdek, oraz fiolek. Dla mnie to czarna magia! Kiedy uda Wam się wykonać zadanie, wracacie do księgi i uzupełniacie luki. W ten sposób otrzymacie gotowy przepis na odkrycie czegoś, czego jeszcze świat nie widział!

Tak właśnie wygląda Wasze standardowe miejsce pracy. Na małej planszy przestawiacie obiekty, aby w  konsekwencji łączenia niektórych z nich, uzyskać specjalną miksturę. Poziom sukcesu widoczny jest na górnym pasku. Tutorial bardzo przydaje się podczas zabawy. Stwierdzam, że gdyby nie on, czułabym się jak totalny głupek w tej biologicznej aplikacji :) Przecena z $0,99.

icon
Triple Lab戈 杜GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button