Pancake – zrób ze smartfona patelnię do naleśników

Pancake to gra zręcznościowa na urządzenia z Androidem i iOS-em. Chcecie sprawdzić swój telefon w roli patelni do smażenia specyficznych naleśników? Koniecznie zapoznajcie się z dziełem autorstwa Philipp Stollenmayer.

as

Na ekranie głównym aplikacji widnieje umięśniona ręka trzymająca coś w rodzaju patelni. Kiedy przykładamy palec do ekranu, dłoń zaczyna wykonywać specyficzny ruch powodujący podniesienie patelni.

Naszym zadaniem w grze jest uzyskanie jak największej liczby obrotów naleśnika. Jeśli sądzicie, że jest łatwo, to bardzo się mylicie! Mój rekord w pierwszych piętnastu minutach wynosił 3, jednak z czasem wzrósł do – uwaga – 5…

Grając trzeba liczyć się z tym, że bez przerwy będziemy powtarzać zadanie do uzyskania wyniku zadowalającego nas, bądź stawiającego nas na najwyższym podium na liście wyników.

Jak już pewnie się domyślacie, produkcja zawiera statystyki z których możemy wyczytać informacje o osiągnięciach znajomych, czy innych graczy z całego świata. To fajna motywacja do kontynuowania zabawy.

acq

W grze nie dzieje się nic więcej, więc zdecydowanie szufladkuję ją do kibelkowych aplikacji. Nie oznacza to jednak, że jest słabo. Prosta, fajna gierka, oferująca skomplikowane zadania do wykonania. Ze swojej strony szczerze polecam :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Pancake – The GamePhilipp StollenmayerGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button