Spartan Wars: Elite Edition – mitologiczna gra strategiczna

Spartan Wars: Elite Edition to gra strategiczna studia Tap4Fun, która jeszcze niedawno była płatna. Skoro obecnie jest dostępna za darmo, warto ją przedstawić szerszej publiczności. Edycja specjalna jest dostępna jedynie dla użytkowników jabłuszkowych urządzeń, więc to do nich jest kierowany aktualny wpis.

Pierwsze czynności gracza polegają na standardowym zapoznaniu się z możliwościami gry, czyli na przykład wybraniu swojego imienia. Początkowo musimy zbudować podstawowe konstrukcje, które zapewnią byt naszym podwładnym. Dzięki pomocy miłej podwładnej, jesteśmy w stanie szybko ,,ogarnąć” zasady panujące w grze.

W trakcie gry zbieramy różnego rodzaju przedmioty, które pomagają nam i naszym podwładnym przetrwać. Dzięki spełnianiu questów zdobywamy: drewno, mięso, kamienie, monety i inne. Za zdobyte pieniądze kupujemy przeróżne budowle. Musimy pamiętać o tym, żeby nie dbać tylko o ludność, lecz także o żołnierzy. To właśnie w nich leży cała nasza nadzieja.

Podczas gry zawieramy przeróżne sojusze z innymi graczami, dzięki czemu prościej jest nam pokonywać kolejnych wrogów. Bogowie stanowią dość ważny punkt w grze – możemy wykorzystywać ich moce w walkach. Musimy korzystać z tego przywileju bardzo rozsądnie.

Możliwości w grze jest bardzo wiele. Aż ciężko jest się początkowo połapać w tym, co możemy, a czego nie. Zakładki są rozwinięte i skomplikowane. Dla mnie aż za bardzo – wynika to pewnie z faktu, że średnio przepadam za strategiami, bo zazwyczaj wymagają sporego nakładu finansowego. W tym przypadku nie jest inaczej – możemy za jednorazowy pakiet ekskluzywnej waluty zapłacić nawet 50 dolarów.

Oprawa audiowizualna produkcji jest całkiem w porządku. Denerwujący jest tutorial, który nie daje nam szansy na zapoznanie się samodzielnie z opcjami gry, lecz zmusza nas do klikania w wyznaczone miejsca – bardzo mnie to denerwuje. Jeżeli lubicie strategie, polecam. Epickie walki z pewnością wkręcą zapalonych graczy.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close