Tekstomobil – teksty piosenek

Większość utworów, które nucimy posiada jakiś tekst. To właśnie go zapamiętujemy najczęściej spośród wszystkiego. Dzieci śpiewają piosenki nawet nie znając danego języka – fonetycznie po angielsku. Czasem jednak usłyszymy daną piosenkę i chcemy jednak dokładnie poznać jej tekst, zobaczyć o czym ona mówi. Mając przy sobie telefon można wstukać tytuł żeby wyszukać informacje w Google, lecz mamy dla was wygodniejszą propozycję. To aplikacja Tekstomobil polskiego twórcy.

Jak sama nazwa wskazuje – aplikacja służy do wyszukiwania tekstów piosenek. Bazą jest serwis tekstowo.pl, który to wyposażony jest w ponad pół miliona transkrypcji. Oczywiście wraz z tłumaczeniami.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji dostajemy tylko najpopularniejsze teksty z listy przebojów. Przesuwając palcem strony mamy dostęp także do najlepszych teledysków. Te oczywiście obsługiwane są przez zewnętrzną aplikację, a konkretniej YouTube. To najprostsze i najlepsze rozwiązanie, gdzie wykorzystywany jest transfer i przestrzeń dyskowa Google.

Do góry po prawej znajduje się lupa, która służy do wyszukiwania. Wpisujemy wykonawcę i tytuł. To właściwie wszystko czego potrzebujemy. Teksty są napisane bardzo czytelnie, odpowiednią czcionką. Znajdują się tam chyba wszystkie utwory, które chcielibyście znaleźć. Bardzo przydatna jest funkcja zmiany rozmiaru czcionki.

Aplikacja jest wykonana poprawnie, jest prosta, intuicyjna. Nie ma kłopotów z zdziałaniem na żadnym sprzęcie. Polecamy!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button