Mario Parody – kolejna z kolei gra z motywem Mario Bros!

Każdy z was na pewno zna grę Mario Bros. Każdy dzieciak grał w nią w napięciu przed telewizorem na Pegasusie. Oczywiście na chwilę obecną gier opartych na tym motywie mamy pełno. W szczególności na jeśli chodzi o gry na nasze urządzenia mobilne. Oczywiście każda z tych wersji jest inna i każda równie ciekawa.

Kultowa platformówka Mario Bros, która podbiła serca wszystkich najmłodszych użytkowników Pegasusa wciąż robi furorę w swoich coraz to nowych odsłonach. Wystarczy chociażby wspomnieć całkiem udane Lep’s World czy też Ultra Dario Super World. Teraz przyszedł czas na zagranie w niezwykle kolorową platformówkę Mario Parody. Musimy tutaj oczywiście zbierać pieniążki, a także różne bonusy. Oczywiście będzie na nas czekać również wiele różnych niebezpieczeństw. Różne stworzenia, które trzeba pokonać podczas przebywania poszczególnych poziomów, bardzo łatwo mogą pozbawić nas życia. Twórcy zadbali również o urozmaicenie, dlatego czekać będą na nas całkiem nowe stworki, które będzie trzeba zabić lub ominąć, chyba że zdobędziemy gwiazdkę dającą nam możliwość strzelania. z Mario Parody to aż 45 poziomów do pokonania, dlatego też miłośnicy klasycznych platformówek na pewno nie będą się nudzić. Zabawy starczy nam na naprawdę ładnych, kilka, długich godzin.

Sama gra prezentuje się naprawdę ładnie od strony graficznej – twórcy bowiem zadbali zarówno o kolorystyczny wygląd plansz, jak i o nowe stworki. Dlatego całość naprawdę cieszy nasze oczy. Muzyka również będzie odpowiadać wielu z was.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button