Catch The Candy – złap cukierki!

Wszyscy kochamy cukierki, czyż nie?

Ten stworek także. Jednak musicie mu w tym pomóc, ponieważ słodycze są poza jego zasięgiem. Aby je zdobyć należy posługiwać się jego niezwykle rozciągliwym i chwytliwym ogonem. Proste? No nie do końca. Jest wiele przeszkód. Będziecie musieli : utrzymywać równowagę, przesuwać elementy, łapać się za maszty flagowe.

Wystarczy, że złapiesz się czegoś co jest stabilne i będzie lepiej. Jednak już na pierwszych poziomach pojawia nam się coś niezwykłego. Otóż jest drzewo i trzeba chwycić się jabłek, które spadają. Jest to bardzo trudne, gdyż wymaga to zręczności.

Musicie uważać, ponieważ elementy przesunięte raz nie mogą trafić z powrotem na swoje miejsce. Zostajecie skazani na restart.

Za każdy poziom możecie otrzymać 3 gwiazdki. Zależy to od ilości wykonanych ruchów. Im więcej ruchów tym mniejsza szansa na osiągnięcie chociaż jednej gwiazdki.

W Catch the Candy do zdobycia masz 40 osiągnięć! To wszystko w 53 niezwykle kolorowych poziomach.

Grafika jest bardzo kolorowa w stylu kreskówkowym, muzyka jest chwytliwa. Wydawać by się mogło, że gra zyska większą popularność i wdzięczność wśród dzieci, jednak myślę że zarówno młodsi i starsi pokochają tą uroczą grę. Gra jest przeznaczona zarówno dla urządzeń z systemem Android jak i iOS.

Polecamy!
Za darmo i w wersji płatnej na Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button