Road Smash – łap za kierownicę

Road Smash to dość ciekawa i zaawansowana samochodówka, która mnie pochłonęła do reszty. O ile nie jestem jakąś wielką fanką motoryzacji, o tyle w wirtualnym świecie uwielbiam się ścigać i czuć adrenalinę (w bezpiecznym poziomie). Aplikacja studia Creative Mobile jest przede wszystkim rozwinięta. Możliwości ulepszania samochodów są praktycznie nieograniczone. Jedyne, na co możemy narzekać, to zbyt mała ilość pieniędzy.

car

Jak widzicie, w grze znajdziecie wiele znanych marek, które na co dzień widzicie na drogach. Znajdą się tam również takie bryki, o których nawet nie śniliście. Aby zakupić kolejne auto, należy najpierw na nie zapracować. Na początku stać Was jedynie na zmianę felg, przemalowanie karoserii, bądź naklejenie jakiś bzdetów. Prawdziwe zakupy zaczynają się od około 20 000.

Do wyboru macie kilka tras. Oczywiście na początku będzie mogli przejechać się tylko jedną. Kolejne zostaną odblokowane po zebraniu określonej ilości punktów.

Podczas jazdy operujecie dwoma klawiszami. Jednym jest kierownica, która działa na zasadzie tej, którą macie w samochodzie. Z lewej strony natomiast dojrzycie nitro. Dzięki niemu dodacie gazu wtedy, gdy będziecie mieć na to miejsce. Na trasie spotkacie się z dziesiątkami aut, które non stop zmieniają pasy ruchu. Będziecie jeździć w dzień, jak i nocy.

car2

Pieniądze zarabiacie wtedy, gdy łamiecie wszelkie przepisy. Im więcej strachu zasiejecie w mijanych autach, tym więcej zarobicie. Uwaga – nie chodzi o to, aby zderzać się z innymi pojazdami. Jedna kraksa wystarczy, aby zakończyć grę. Chodzi o to, aby zajeżdżać drogę, jeździć slalomem, czy wyprzedzać w niedozwolonych miejscach.

Graficznie nie jest jakoś wyjątkowo rewelacyjnie, lecz na ekran patrzy się przyjemnie. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadły możliwości rozwoju gracza. Dzięki pieniądzom, możemy tak naprawdę mieć wszystko. Czasem może się zdarzyć, że na nowe auto będziemy pracować tygodniami, ale kiedy już się wkręcicie, nie będziecie mogli oderwać się od ekranu.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button