Stwórz swój wymarzony widget

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy do zarządzania zadaniami. Oprócz tego przedstawiła „Zooper Widget” – aplikację, która pozwala tworzyć estetyczne spersonalizowane widgety oraz „Webcams” – program umożliwiający oglądanie na żywo obrazów z kamer HD rozmieszczonych na całym świecie.

Widgety potrafią być niesamowicie przydatne. Jednak zanim przewertujemy zawartość sklepu Google Play i znajdziemy idealny dodatek na nasz pulpit może minąć wiele czasu. Dlatego twórcy programu „Zooper Widget” oferują nam rozwiązanie typu „zrób to sam”. To bez wątpienia jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza aplikacja tego typu!

webcams

Z kolei program „Webcams” udostępnia nam bazę kamer HD rozmieszczonych w różnych miejscach na kuli ziemskiej. Z poziomu naszego smartfonu lub tabletu, możemy na żywo oglądać to, co aktualnie dzieje się na świecie.

Aplikacje do zarządzania zadaniami, to jedne z najpopularniejszych pozycji w mobilnych sklepach. Często jednak mimo, że są funkcjonale niestety nie najlepiej wyglądają. Angelika porównuje dwie aplikacje tego typu, które na szczęście łączą w sobie praktyczność i efektowny design: „Clear – Tasks & To-Do List” i „Getodo – Easy to-do and task list”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button