McDonald’s Polska – zainstaluj i otrzymaj darmowe frytki

Aplikacje z kuponami cieszą się wielką popularnością. Z myślą o osobach, które nie lubią przepłacać, znana fast food’owa restauracja, wydała narzędzie, dzięki któremu użytkownicy będą na bieżąco z promocjami. McDonald’s Polska to nie tylko zbiór tańszych kanapek – to także informacje o restauracjach, menu dostępne w poszczególnych knajpach, a także aktualne promocje z Maka, oraz McCafe.

Jako wielka (niestety już była) fanka WieśMac’a, chętnie przeglądałam narzędzie w poszukiwaniu mojej ulubionej kanapki w niższej cenie. Okazuje się, że przecen jest bardzo dużo. Wystarczy pokazać wirtualny kupon przy kasie, aby otrzymać rabat. Większość restauracji dysponuje Wi-Fi, więc nie trzeba dokładać do internetu, aby móc tanio i smacznie zjeść.

Aplikacja charakteryzuje się bardzo przejrzystym interfejsem, dzięki czemu bez problemu możemy znaleźć to, czego szukamy. Wchodząc w zakładkę z lewej strony, możemy przeskakiwać między promocjami, restauracjami, kuponami i menu. W promocjach znajdziemy przede wszystkim aktualne propozycje (oczywiście z obniżoną ceną). Zakładka restauracje korzysta z naszej lokalizacji, dzięki czemu otrzymamy dokładne informacje o najbliższej restauracji.

Jeżeli szykujecie dziecku urodziny w Maku, bądź szukacie miejsca, w którym będzie się dobrze bawić, możecie zaznaczyć filtr, który wyszuka wszystkie miejsca, w który jest opcja ,,urodziny”, ,,gym&fun”, i wiele więcej. Bardzo przydatna rzecz. Jeżeli podróżujecie nocą, wystarczy sprawdzić które restauracje są obecnie otwarte, bądź mają opcję 24h.

Zakładka z kuponami jest wygodna w użytku. Po pierwszym zainstalowaniu aplikacji od McDonald’s Polska, każdy użytkownik otrzymuje darmowe frytki – to już jest powód do pobrania apki, prawda? :) Każdy kupon jest możliwy do wyświetlenia w oddzielnej karcie. Aby go użyć, wystarczy go aktywować jednym przyciskiem i pokazać kasjerowi podczas dokonywania zamówienia. Prosto, wygodnie i mobilnie!

Co do praktyki – aplikacja sprawdza się bez zarzutu. Kilka razy korzystałam z niej podczas zakupów i Maku i za każdym razem moje wirtualne kupony ,,przechodziły”. Zamiast przeszukiwać torby w poszukiwaniu papierowych wydań, przerzućcie się na własne, kieszonkowe urządzenia ;)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button