AppSale – promocje w AppStore #117

Witajcie w prawie już wiosennym odcinku AppSale. Spotykamy się już 117 raz, a to jest (jak co tydzień zresztą) okazja do tego, by podzielić się z Wami najlepszymi przecenami dostępnymi na jabłuszkowe urządzenia.

Jeżeli nie posiadacie ,,aj-sprzętów”, zajrzyjcie do Androidowych Okazji prowadzonych przez Maksa – tam znajdziecie promocje obowiązujące na smartfony z systemem Android :)

Ten wpis będzie zawierał kilka propozycji, za które standardowo należy zapłacić kilka dolarów, lecz zgodnie z uprzejmością ich twórców, obecnie można je pobrać za całe zero złotych. Oto dzisiejsze gwiazdy: TNT Master (przecena z $0,99 na zero), Got Cow? (przecena z $0,99 na zero), Toca Mini (przecena z $2,99 na zero), oraz ORBB (przecena z $0,99 na zero).

TNT Master

TNT Master to gra logiczna, w której celem zawodnika jest takie rozłożenie ładunków wybuchowych, by wypełnić wskazane w misji zadanie. Zwykle naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich obiektów, spowodowanie wybuchu fajerwerków, czy ochrona jakiegoś przedmiotu. To wszystko razem daje naprawdę fajną zabawę.

Do pokonania jest bardzo dużo różnorodnych plansz. Za każdą możemy uzyskać maksymalnie trzy gwiazdki. Wszystko zależy od czasu w jakim wykonamy zadanie, precyzji i efektu.

Do wyboru mamy kilka rodzajów materiałów wybuchowych. Każdy jest przyporządkowany jednemu materiałowi. Bombą zniszczymy drewniane deski, a przy pomocy dynamitu poradzimy sobie z metalem. Ot i cała historia :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Got Cow?

Rozpoczynając grę, do wyboru mamy dwa epizody. Oczywiście by móc przejść do następnego, najpierw trzeba poradzić sobie z podstawowym, jakim jest ,,high steaks”. W produkcji wcielamy się w rolę statku kosmicznego przypominającego krowę.

Obcy porwali nasze krowie przyjaciółki i to od nas zależy życie zwierząt. Musimy w taki sposób celować (używając przy tym palca). by jednorazowo zniszczyć wszystkie spodki z zielonymi kosmitami wewnątrz.

Gra jest wyjątkowo zabawna i bardzo rozwinięta. Skoro za każdy level można uzyskać 3 gwiazdki, a w pierwszym epizodzie łącznie możemy zgarnąć 180, to logiczne jest, że przed nami jest aż 60 poziomów. Mnożąc to dwukrotnie przez liczbę epizodów… Wystarczy tej matematyki! Zabawa na poziomie i kupa śmiechu :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Toca Mini

efqef

W Toca Mini mały gracz ma okazję stworzyć swoją wymarzoną lalę. Do dyspozycji jest kilka różnych postaci, które wyróżnia jedynie sylwetka. Wszystkie mają identyczne, czyste ciała, na których można dowolnie tworzyć.

Maluchy korzystają z palety kolorów i dobierają różne części ludzkiego ciała według własnego uznania. Powstali bohaterowie mogą mieć jedno oko, szeroki uśmiech i świński nosek, albo zabawnie pomalowaną bluzeczkę – wszystko zależnie od ,,widzimisię” autora.

wrgwr

Jeżeli w swojej okolicy macie małego artystę, koniecznie pokażcie mu Toca Mini od Toca Boca. To świetna aplikacja do zabawy i jednoczesnej nauki :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

ORBB

ORBB to 60 niesamowitych poziomów, które zapewnią świetną zabawę na długi czas. Gracz ma za zadanie sterowanie małą kulą pośród ogromnych planet. Celem każdego z leveli jest zebranie wszystkich źródeł światła.

W produkcji należy wykazać się porządnym refleksem. Kulka przykleja się do różnych obiektów i wędruje wraz z ich kierunkiem obrotu. Musimy wybrać taki moment na skok, by idealnie wstrzelić się w trajektorię naszych światełek.

Produkcja świetnie sprawdzi się po ciężkim dni, kiedy oczy potrzebują wytchnienia, a mózg ciągle jeszcze działa na najwyższych obrotach :) Polecam!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button